1 2 3 4 5 6 7 8

InYourDream

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

85 entry 2 konu hiç puanı yok
17.08.2023 16:14 son işlem tarihi takip etme takip et

metzamor

aynı zamanda ermenilerin yıllardan bu yana oynadığı rus ruletidir. olmasını asla istemiyoruz ancak orada meydana gelebilecek bir felaket bizim doğu bölgemizi mahvedeceği gibi ermenistan'ı haritadan siler. yani

sözün özü ermenistan'ın o santrale muhtaç olduğunu bilmek gerekiyor. ekonomi, gerçekten her ülke için en önemli mesele...

04.03.2023 14:08
 1. çamaşır makinesi

  komşuda ara ara salona yürüyen bir tanesinin olduğu, saat 22:00'den sonra çalıştırana kasabalı olarak bakmanın mahsuru olmayan ve hayatı kolaylaştıran makinedir.

   
 2. trip atan kadın

  bir güncelleme alarak bu yeteneğinden yoksun kalmasını istediğim kadındır. bir yaştan sonra yıpratıcı etkisi birkaç katına çıkıyor. her yaşın tahammül seviyesi aynı olmuyor.

   
 3. son başvuru tarihini kaçırmak

  avukatlar arasında küçük kıyamet olarak bilinir. bir kimsenin vekili olarak bu gaflete düşünce haliyle sonucu çok daha ağır olabiliyor.

   
 4. herkesçe farklı telaffuz edilen kelimeler

  hem telaffuz hem de yazım açısından bir kelime var ki, yanlış kullanımı doğrusundan fazladır. Sihirli sözcüğümüz egzozdur.

   
 5. şu an dinlediğiniz şarkıda geçen söz

  fariğ olmam eylesen yüz bin cefa, sevdim seni.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam