1 2 3 4 5 6 7 8

InYourDream

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

85 entry 2 konu hiç puanı yok
17.08.2023 16:14 son işlem tarihi takip etme takip et

satranç

çocukluğumun ve gençliğimin oyunu. küçükken dedem ile kahvehaneye gider onun arkadaşı ahmet amca ile oynardım. dedem de çayını içip ikimizi izlerdi. şu hayatta en huzurlu olduğum an hangisi diye sorsalar ahmet amca ile satranç oynamak derim. ahmet amca vefat edince (mekanı cennet olsun) bir süre oynayacak kimsem olmadı ve sonrasında lisede epeyce oynayıp üniversitede boşladım. hala ara ara oynadığım 2 kişi var.

şimdilerde laf arasında konusu geçince çok bilmiyorum diyerek rakibe tahtada cevap veriyorum. zaten ayda yılda bir denk geliyor öylesi de. son olarak at mı fil mi ikileminde hareket kabiliyetleri sebebiyle oyun başında at oyun sonunda fil diyorum.

01.03.2023 15:52
 1. Söylediğiyle yaptığı uyuşmayan tip

  dediği yapılıp, yaptığı yapılmayacak kimsedir.

   
 2. Akıllı insanların duygusuz oluşu

  davranış şekli sebebiyle varsayılan yanılgı. duyguları ile hareket edene duygusal diyoruz. aklıyla hareket ediyor ki akıllı insan oluyor. bu durum da kişiyi duygusuz değil, duygularını kontrol edebilen insan yapıyor.

   
 3. gelmiş geçmiş en iyi bilgisayar oyunu

  en iyisine bir türlü karar veremiyorum. başlıca 3 cevabım var. assassin's creed serisi, total war oyunları ve tes 5 skyrim.

   
 4. yengeç burcu kadını

  burç goygoyunda oğlak erkeği ile çokça yakıştırıldığını gördüm. sebebini bilmiyorum.

   
 5. fatih altaylı

  türkiye'nin entelektüel sınırlı sayıdaki gazetecilerindendir. kendisinin köşesinden ve tv programlarından çokça şey öğrenmişliğim vardır. sadece spora ilişkin konularda kendisi ile uzlaşamadım. o noktada da galatasaray lisesi'nin eğitim geçmişinde yer alması etkili sanırım.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam