1 2 3 4 5 6 7 8

InYourDream

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

85 entry 2 konu hiç puanı yok
17.08.2023 16:14 son işlem tarihi takip etme takip et

metzamor

aynı zamanda ermenilerin yıllardan bu yana oynadığı rus ruletidir. olmasını asla istemiyoruz ancak orada meydana gelebilecek bir felaket bizim doğu bölgemizi mahvedeceği gibi ermenistan'ı haritadan siler. yani

sözün özü ermenistan'ın o santrale muhtaç olduğunu bilmek gerekiyor. ekonomi, gerçekten her ülke için en önemli mesele...

04.03.2023 14:08
 1. Unutulmaz Replikler

  biz amerikalıyız, isimlerimizin anlamı olmaz. (pulp fuction)

   
 2. kore dizisi

  nedendir bilmiyorum ancak hepsi birbirine benzediği için izlemesi bana pek yaramayan yapımlardır. hayır, isimlerde benziyor.

   
 3. çok gezen mi bilir çok okuyan mı

  akranlarım arasında gördüğüm en bilgili, akıllı ve donanımlı kişinin tek yurtdışı seyahati sudan'dı. yine birçokları için aynı şeyi söylemem mümkün. insanın zihni belli bir olgunluğa gelmeden dünyayı gezse boş... gittiği yerin kültürünü sindiremeyen ve nedensellik bağını kuramayan insan için gezmek yeterli değildir. şayet gezmek ile bilmek mümkün olsaydı aramızda en bilgililer avrupa'da yaşayan türkler olurdu. önerme özünde okumayı gezmek ile bir tutarak okuma eylemine de kanaatimce hakaret etmiş oluyor. bu ikilemde tercihim okuyan daha çok bilir yönünde.

   
 4. banyoda ılık suyu bulmaya çalışırken geçen süre

  kimisi için de verimli bir düşünme vaktidir.

   
 5. iki şey önemli

  can ve canan.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam