1 2 3 4 5 6 7 8

ÇOTANAK

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

136 entry 13 konu hiç puanı yok
16.03.2024 22:19 son işlem tarihi takip etme takip et

Cuf Cuf Hoca

Akla ve bilime silah çekilen toplumlarda; üfürükçüler, badeciler, cufcufcular el üstünde tutulur. Yaradan yüce kitabında defalarca "aklınızı kullanın" diyor.

09.03.2024 20:14
 1. ince memed

  İki kez okuduğum enfes ötesi seridir. Üçüncü kez okuyacağım ama sakin kafa ile okumak istediğim için işlerin rahatlamasını bekliyorum. Bu seriyi, liseyi bitirmemiş her bireyin okuması lazım. Yaşar Kemal, İnce Memed serisini 32 yılda bitirmiş. O yüzden İnce Memed kitaptan öte bir kaynaktır.

   
 2. Sözlük moderatörüne öneriler

  Ana sayfada bir yere "sözlükten seçmeler" gibi bir kategori açılarak, sözlükte ilgi gören başlıkların taşınması yapılabilir. Bir de şu var: Bu hususu sitenin teknik ekibine de iletmeyi düşünüyordum ama burada önce yazayım istedim. Düzelmez ise ileteceğim. Başlık açılırken klavyede donmalar meydana geliyor, bundan dolayı da başlıkta harfler eksik çıkıyor.

   
 3. Cuf Cuf Hoca

  Akla ve bilime silah çekilen toplumlarda; üfürükçüler, badeciler, cufcufcular el üstünde tutulur. Yaradan yüce kitabında defalarca "aklınızı kullanın" diyor.

   
 4. lösev

  Maddi gücümün müsade ettiği ölçüde bağış yaparım. Yapılmasını da çevreme tavsiye ediyorum. Ufacık çocukların tedavisine yardımcı olmak bence herşeyin üzerindedir.

   
 5. çeyiz

  Bayanların tercihine saygı duyuyorum ama bu çeyiz denen şeye bayanlar fazla anlam yüklüyor.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam