Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

windows 10

paylaş araştır

1. Windowsun beklentilerin dışına çıkılarak windows 9 beklenirken Süpriz isimle geliştirilen 2014 de deneme sürümünü çıkardığı ve şuana kadar ki en hızlı işletim sistemi reklamı yapılan ürünü...

2. Beta Sürümü İngilizce Olarak Yayımlanan Windowsun En Yeni İşletim Sistemi...

3.  
    (Bkz: windows)
  4. Technical Preview ISO Türkçe Olarak Çıkan İşletim Sistemi...

5. http://www.solidshare.net/isletim-sistemleri/windows-10/1818-windows-10-technical-preview-so-turkce-.html

6. kullanımı açısından zorluklara sebep olan ve her yeni sürümde olduğu gibi alışılmışın dışında olduğu için adapte olma süreci gerektiren windowsun en yeni sürümü.

7. windows`un çıkardığı işe yaramayan ve tutulmayan işletim sistemidir.

8. çıktığı ilk günden itibaren kullandığım, kısa bir alışma sürecinden sonra çok da yabancılık çekilmeyen ve denildiği gibi diğer windows sürümlerine oranla daha hızlı olduğunu düşündüğüm işletim microsoft'un son işletim sistemi.

9. sürüm yükseltme konusunda sürekli uyarısını aldığım windows sürümüdür

10. şu ana kadar elhamdulillah hiç bir sıkıntı yaşatmayan oldukça hızlı ve yer kaplamayan ve sürekli güncellenen işletim sistemidir. orijinalini alıp kurmanızı ve güncellemeleri almanızı tavsiye ediyoruz..

saygılar

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.