Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

windows 10

paylaş araştır

1. ücretsiz hakkım olan ama yüklemediğim işletim sistemi. ben 8.1 ile mutluyum sürekli bildirim geldi yükleyin yükleyin diye ilk çıktığı zamanlarda. ben yüklemedim tabi. süresi doldu geçti gitti. 8.1 iş görüyor. 10'a gerek yok. iyice oturunca satın alabilirim dediğimdir.

2. Gecen hafta bilgiislem sirket bilgisayarlarina yukledi

Henuz alisamadigim yazilim

3. her gün her saat güncellenerek laptopla aramızda kan davasına sebebiyet vermiş işletim sistemidir.

4. rakibi yoktur. ben bu konuda cahilim ama bize bir ara pardus yüklettiler aman tanrım neydi o. hiç bir şey yapamıyorum ya. iş güç sıfır. windows kraldır ya. öyle ezberlettiler ki bize. bilgiler amerkan cıa ye gidiyormuş. önemli resmi bilgilerimizi amerikalı casuslar okuyormuş. ne yapalım elimiz açık her şey ayan beyan ortamda. ee buna rağmen bize bir şey yapamıyorsanız tüh kalıbınıza ne diyem -gülücük-

ama şaka bir yana milli işletim sistemi şarttır. bu çok önemli husustur. bari işletim sistemlerine telif ödememiş oluruz.

5. windows 11 5 ekim 2021 de piyasaya sürülecek. windows 10 bilgisayarlar ücretsiz yükseltme yapabilecek. bakalım windows 10 pabucu dam'a atılacak mı?

6. 21h1 versiyonunu kullandığım işletim sistemi. laptop 2013 yapımı olduğu için windows 11 alamayabilirim. sanırım windows 11'i kurmak için uefi bios zorunlu. eski laptop olduğu için uefi yok. ya bilgisayarı değiştireceğiz ya da windows 11'i es geçeceğiz. yapacak bir şey yok..

7. Cayır cayır ram tüketen işletim sistemidir:)

8. aşırı boyutu nedeniyle linuxa geçmeyi düşündüren işletim sistemi. sadece sistem dosyaları 50gb görünüyor, gta 5 yükledim sanki.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.