1 2 3 4 5 6 7 8

hopali

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

137 entry 28 konu hiç puanı yok
10.01.2022 20:47 son işlem tarihi takip etme takip et

12.01.2021 y.malatyaspor vs galatasaray maçı

120 de Luyundima'nın Attığı Gol ile Penaltılara Götürüp Penaltılarda 7-6 Galatasaray'ın Tur Atladığı Son 16 Maçıdır.

13.01.2021 00:25
 1. Telegram

  Teknoloji Kullanımı Zayıf Olanlara Zor Gelen, İçindeki Onlarca Özellikle Wp da Neymiş Dedirten Mesajlaşma Uygulaması. Öğretmenler Burada Kanal Açarak Sınıflarını Oluştursa Kimse Birbirinin Numarasını Alamaz. Sırf Bu Yüzden Yıllardır Kullanıyorum. Anket Açabilme, Mesaj Düzenleme, İstenilen Vakitte Mesajın Ulaşmasını Ayarlama, Silinen Mesaj Süresi Ayarı, 2GB Dosya Gönderme Boyutu, Kaliteyi Yüksek Tutma, Numara Kullanmadan Sohbet ve Çoklu Üyelikle Kullanım İmkanı, Grup veya Kanala Binlerce Üyelik Alabilme. Botlarla Kontrol İmkanı, Kanal Haberlerini Yoruma Açma Özelliği, Mesajları Gruplandırarak Başlıklara Bölme vb İlk Aklıma Gelenleri Yazdım.

   
 2. sigarayı bırakıp 70 bin tl biriktiren kişi

  Sorun Hesapta mı Yoksa Sigara İçenlerin Hesabı Beğenmeyip Sigara İçmeye Bahane Bulmasında mı Dedirten Konu

   
 3. BİMdeki fiyatla Migros Market fiyatları aynı olması

  Toptancı Olarak Migrostan Çok Malzeme ALdık. Kampanyalar, Puanlar, Dip Fiyatlar. Üste Para Aldığımızı Biliriz Migros Carrefour Bu Konuda İşi Bilene Bedavaya Yakın Mal Verir Vatandaş Siparişinde. İşi Bilende Çok Az Tabi. Düz Alan Çok

   
 4. whatsapp grupları

  Öğretmenlerin Kullanmaması Gereken Şey. Öğretmen Olarak Öğrenci Veli Bazlı Grup Hiç Kurmadım. Birbirlerine Ulaşmalarını , Numaralarını Alıp Grup Kurmalarını İstemiyorum. 1,5 Yıldır Telegram Kanal Kullanıyorum. Kanalda Gerektiğinde Ankette Kullanıyorum. Öğretmenlerimiz İnce Düşünme ve Teknolojinin Farklı Seçenekleri Kısmında Maalesef Yetersizler. Teknolojiden Uzak Halkımız Sosyal Medyanın Hazır Sunduğu Seçenekler İçinde Yalan Oyalama Dünyasında Geziniyor Zaten. Gruplarla İlgili Eleştirim Bu Kısmadır. Kısıtlı İmkan Sunan ve Herkesin Birbirine Ulaşabildiği Whatsapp Grupları Sakıncalıdır. Kurmadığım Gruplarla 15 Yıldır Sıfır Sorun ile İlerliyorum. Gruplarda Öğretmen Arkadaşların Çektiği Sıkıntılar Ortada. Telegramda Kullanıcı Normal Kullanımında Bile Numara Gizleyebilir. Velilerimde Bende Memnunuz(7 Yıldır Kullandığım Platform) 2-3 Velim Tiktoktan Çıkıp İlgilenemediği İçin Onlar Memnun Olmayabilir:)

   
 5. 12.01.2021 y.malatyaspor vs galatasaray maçı

  120 de Luyundima'nın Attığı Gol ile Penaltılara Götürüp Penaltılarda 7-6 Galatasaray'ın Tur Atladığı Son 16 Maçıdır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam