1 2 3 4 5 6 7 8

hopali

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

136 entry 28 konu hiç puanı yok
31.10.2021 22:02 son işlem tarihi takip etme takip et

08.12.2020 psg vs başakşehir maçı

Uefa ve Nihat Özdemir'in Maçın Oynanmasını İstediği Ama Muhtemelen Oynanmayacak Maç

09.12.2020 01:01
 1. sigarayı bırakıp 70 bin tl biriktiren kişi

  Sorun Hesapta mı Yoksa Sigara İçenlerin Hesabı Beğenmeyip Sigara İçmeye Bahane Bulmasında mı Dedirten Konu

   
 2. BİMdeki fiyatla Migros Market fiyatları aynı olması

  Toptancı Olarak Migrostan Çok Malzeme ALdık. Kampanyalar, Puanlar, Dip Fiyatlar. Üste Para Aldığımızı Biliriz Migros Carrefour Bu Konuda İşi Bilene Bedavaya Yakın Mal Verir Vatandaş Siparişinde. İşi Bilende Çok Az Tabi. Düz Alan Çok

   
 3. whatsapp grupları

  Öğretmenlerin Kullanmaması Gereken Şey. Öğretmen Olarak Öğrenci Veli Bazlı Grup Hiç Kurmadım. Birbirlerine Ulaşmalarını , Numaralarını Alıp Grup Kurmalarını İstemiyorum. 1,5 Yıldır Telegram Kanal Kullanıyorum. Kanalda Gerektiğinde Ankette Kullanıyorum. Öğretmenlerimiz İnce Düşünme ve Teknolojinin Farklı Seçenekleri Kısmında Maalesef Yetersizler. Teknolojiden Uzak Halkımız Sosyal Medyanın Hazır Sunduğu Seçenekler İçinde Yalan Oyalama Dünyasında Geziniyor Zaten. Gruplarla İlgili Eleştirim Bu Kısmadır. Kısıtlı İmkan Sunan ve Herkesin Birbirine Ulaşabildiği Whatsapp Grupları Sakıncalıdır. Kurmadığım Gruplarla 15 Yıldır Sıfır Sorun ile İlerliyorum. Gruplarda Öğretmen Arkadaşların Çektiği Sıkıntılar Ortada. Telegramda Kullanıcı Normal Kullanımında Bile Numara Gizleyebilir. Velilerimde Bende Memnunuz(7 Yıldır Kullandığım Platform) 2-3 Velim Tiktoktan Çıkıp İlgilenemediği İçin Onlar Memnun Olmayabilir:)

   
 4. 12.01.2021 y.malatyaspor vs galatasaray maçı

  120 de Luyundima'nın Attığı Gol ile Penaltılara Götürüp Penaltılarda 7-6 Galatasaray'ın Tur Atladığı Son 16 Maçıdır.

   
 5. apple'ın otomobil üreteceğini açıklaması

  Kendi Batarya Teknolojisini Kullanacaksa Hiç Girmesin. Yolda Bırakır, Süründürür. Çevremizdekilerde Gördüğümüz Durum Bundan İbaret.