Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

üniversitelilerin 18 eylül'de sokağa çıkması

paylaş araştır

1. üniversite okuyanların yök ün uzaktan eğitime devam edilmesi kararını protesto etmek için 18 eylülde sokağa çıkacaklarını bildirdikleri ve dün twitterda 1.sıraya yükselttikleri hashtag çalışması.

corona zirve olmuş bunlar cafe cafe dolaşıp manita yapma derdinden üniversite açılsın istiyor.

okullar açık olduğunda derslere gitmeyen kafalar, eğitim aşkıyla dolmuş.. yersen !

(Bkz: allah akıl fikir versin)
  2. bir kesimin gitmek istemediği diğer kesiminde okula gitmek için başlatacağı protesto.

gidilmeli mi, açılmalı mı, yok öğretmenlerin hayatı tehlikede mi, çocuklar hasta olur mu vs.? binlerce soru işareti var. ha ben bu tepkileri samimi bulmuyorum.

herkes işine geldiği gibi hareket ediyor. bu vakaların artışı kimler sayesinde sağlandı. bunun sorumlusu kimler, her tür meslekte varolan vatandaşlar değil mi? okumuşu da okumamışı da bu virüsü kaptı mı, kaptı.

kurallara uyanlar hep öğretmenler miydi ya da veliler miydi? o zaman bu virüsü çocuğu olmayan kişiler yaydı. o kadar saçma teoriler üretilebilir ki bu konularda.

bu virüs ile yaşamayı öğrenemedik, bakanımızın dediği gibi "normalleşmeyi yanlış anladık". bu yanlışı, doğru anlamış numarası yapmaya başladık.

(Bkz: normalleşme sürecini çok yanlış anladık)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.