1 2 3 4 5 6 7 8

uçuk

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Blue hocamın yanıldığı konu. Sadece taşıyıcı olan insanda bulunan virüs, kapmadınmı sorun yok. Kaptın mı mezara kadar.

   
 2. Kaçıksız bir hiç

   
 3. Kafayı sıyırmanın uç noktalarda dolanmanın farklı bir tanımı

  Örnek kullanım olarak alpbörü çok ucukmus yaa denilebilir

   
 4. karşılanmayacak bir beklentiye girmek halidir.

   
 5. Herpes mikrobunun neden olduğu hastalık türü

   
 6. şu yaşıma kadar hiç yaşamadığım virüsümsü bişey.

  tahta bir kaşığın ocakta ısıtılıp hafifce değdirilmek üzere korkutulduğunda bir daha çıkmayacağına inanılır. Koca karı ilaçlarını da deneyin belki işe yarar.

   
  (Bkz: batıl inanç)
 7. dudağımın üst kısmında kaşınıp duran şey.

  yara desem değil, yanık desem değil ama çok güzel kaşınıyor. küçük baloncuklarla doldu, içerisi de küçük küçük fıçıcık. yalnız değdiğin zaman nasılda acı veriyor. anlatılmaz yaşanır demek istiyorum. kuruyana kadar ben böyle ağlayıp duracağım. bugün ikinci gününde ve hala içi dolu fıçıcık halinde. (üzgün emoji)

  rüyamda beni kovalayan yaratıkları yakalarsam, hepsini keseceğim; hep onların suçu. (kızgın emoji)

   
 8. kabusumdur

  şifa diliyorum

   
 9. ...bağışıklık sisteminin zayıflaması neticesinde yüksek ateş sonrası vücudun en hassas bölgesi olan dudaklarda çıkan içi

  sıvıyla dolu kabarcıklar şeklinde baş gösteren mikrobik bir rahatsızlıktır .tıbbi adı: simple herpes. söz konusu bölgedeki içi sıvı dolu kesecik veya kabarcıklara asla dokunulmamasını tavsiye ederim.zira çoğalarak yayılması riski bulunmaktadır.ilgili bölgenin hijyen ve kuru tutulması tedavide önemlidir.başka da yapılabilecek pek bir şey olduğunu sanmıyorum.sabır,sabır...ilgili bölge iyice kuruduktan sonra ise nemlendirici ile tedavinin sonlandırılabileceği tecrübe ile sabittir.sık sık bu rahatsızlığı yaşayanların en kısa sürede bir cildiye /dahiliye uzmanına görünmesi faydalı olacaktır...geçmiş olsun..dedigim başlık..

   
 10. bugün öğlen saatlerinde, birden dudağımın kenarında tatlı tatlı kaşınarak ortaya çıkan ve şu saatler beni epeyce rahatsız eden sevimsiz şey.yazan varmı bilmiyorum ama uçuğu hızlı bir şekilde söndüren en etkili krem 'zovirax'.şiddetle önerilir

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.