1 2 3 4 5 6 7 8

tuğrul türkeş

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. deniz yıldırım tuğrul türkeş, türk siyasetçi. milliyetçi hareket partisi kurucu başkanı alpaslan türkeş'in oğlu, 23-24 ve 25. dönem milletvekili.Son dönem siyasi arenanın önemli oyuncularından kendisi.18.09.2015 tarihi itibari ile mhp'den istifa etmiştir. Muhtemelen adalet ve kalkınma partisi listelerinde kendisine yer bulacak.

   
 2. gerçekten çok ilginç, MHP partim dedi, davam dedi sonra da istifa edip AKP'den vekil adayı oldu.

  neler söylüyordu oysa Türkeş zamanında.

  davasını değiştiren bakanımız.

   
  (Bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
 3. ülkenin bütünlüğü uğruna elini taşın altına koydu ama bahçeli sırf dediği "hayır" cevabının arkasında durma uğruna tuğrul türkeşin babasından devraldığı partisinden attırdı.ucuz siyasetin tavan yaptığı ülkemizde vatan sevdasından dolayı partisinden atılan bu dürüst adamı sahipsiz bırakmamak adına bağrına bastığı için akpartiyi tebrik etmek lazım.

   
 4. babası rahmetli başbuğ'un mezarda ters dönmesini sağlamış,duruşu olmayan kaypak siyasetçi.

   
 5. son zamanlarda eleştirdiği siyasi partiye sığınan siyasi figürlerin son örneği olmuştur.

  diğerleri için;

   
  (Bkz: süleyman soylu)(Bkz: numan kurtulmuş)
 6. "Diktatör" kavramı için MHP'den başka bir yer aranmaması gerektiği gerçeğini gün gibi göz önüne seren cesaretli ve yürekli sorumluluk sahibi siyasetçidir.

   
 7. Radikal Solcuları çıldırtan bir işe imza atmış, ak parti'den ankara Milletvekili adayı olmuştur. Radikal solcular kendisini davaya ihanet etmekle de suçlamıştır.

  Düşünün ki radikal derecede sağcıyım. Doğu Perinçek işçi partisinden istifa edip, CHP'ye geçti. Akabinde, Doğu Perinçek Lenin'e ihanet etti, diye yırtınıyorum. Ne kadar tuhaf olurdu değil mi?

   
 8. tugrul türkeş' in parti transferini değil elbette ama bu hareketini savunan ve sahiplenen zat-i muhteremlere.

   
  (Bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
 9. Ankara 1. Bölge Milletvekili, daha düne kadar Akp'ye söylemediği kalmayan bugün de ne yüzle akp'ye oy isteyeceğini düşündüğüm zat.

   
 10. Yanlış da olsa söylediği sözde direten, milleti için elini taşın altına koymayan, katı, inat bir Mhp nin milliyetçilikle ilgisi olmadığını nihayet anlayan eski MHP li, yeni Ak partili vekil.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.