1 2 3 4 5 6 7 8

şiip

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

6 entry 4 konu hiç puanı yok
21.09.2015 17:50 son işlem tarihi takip etme takip et

kurbanlık koyun

Bazen hayvanın, bazen de insanın içine düştüğü bir durum.

21.09.2015 17:50
 1. kurbanlık koyun

  Bazen hayvanın, bazen de insanın içine düştüğü bir durum.

   
 2. Özünde iyi biri

  gerçekte kötü olan birinin en yakını tarafından savunulduğu zaman söylediği ilk cümle. Örneğin adam katildir, hırsızdır ya da küfürbazdır, davranışları tutarsızdır vs. siz aaaaaaa ne kötüüü dediğinizde hemen yakın avukatı savunmaya geçer bakma sen onun küfürbaz, hırsız, katil olduğuna,özünde iyi biridir o, siz bilmezsiniz der

   
 3. tuğrul türkeş

  Yanlış da olsa söylediği sözde direten, milleti için elini taşın altına koymayan, katı, inat bir Mhp nin milliyetçilikle ilgisi olmadığını nihayet anlayan eski MHP li, yeni Ak partili vekil.

   
 4. Fonksiyonel cahillik

  Kısaca, okur yazarlıkta basit becerilere sahip olmak.

  Başka bir tanımla, Mezun olduktan sonra öğrendiklerini daha doğrusu ezberlediklerini uygulama kapasitesine sahip olamayan bu yüzden Diplomayı eline alıp dayısının kapısına dayanmak olarak da ifade edilebilir.

   
 5. 1 Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri

  7 haziran seçimlerinden -oy oranı olarak- çok da fark yaratmayacak diye düşündüğüm, boşa harcanan para,zaman, emek, en kötüsü de can kaybına sebep olan seçimdir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam