1 2 3 4 5 6 7 8

Makinatocu

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

729 entry 55 konu hiç puanı yok
24.05.2024 16:35 son işlem tarihi takip etme takip et

asgari ücret

sitenin adı memurlar.net. sırf entari girmek için asgari ücret hayırlı olsun da yazmayın be arkadaşım.bu zam hiç mi sana koymadı hiç mi ailende memur yok.

ülkede orta sınıfı bitirdiler.okuyanla okumayan vasıfsız adamın hiçbir farkı kalmadı.

yüzde 50 zam yapıldı demek ki gerçek enflasyon yüzde 21 değil dimi :)

özel sektörde ustabaşı maaşlarıyla çaycı maaşları neredeyse bir oldu.bu adamlar hiç mi hani bana zam demeyecek şimdi?

derhal kpssden (en az) 70 alan, gerektiğinde yds'den de en az 70 alıp atanan memurlara , ilkokul mezunu yada hiç okumamamış insanlara yapılan zam kadar zam yapılması gerekiyor.maksadım burada küçümsemek değil,aynı maaşı isteyen yok zaten.toplumda dengeleri gözetmek için aynı "oranda" zam yapmak zorundasınız.

17.12.2021 08:06
 1. Halka Arz

  altny için pazartesiye dikkat edin memur arkadaşlar :)

   
 2. Memurların asgari ücret alması.

  temsilcisinden izinsiz wc'ye gidemeyecek memur arkadaşların isyan etmemesi sonucunda ortaya çıkan hadise.daha bunlar iyi günleriniz.

   
 3. yaz saati uygulaması

  allah sizi bildiği gibi yapsın.zifiri karanlıkta işe gidiyoruz,sabiler okula gidiyor.bu uygulamadan elektrik tasarrufunu yapıldığına "inanan" vatandaşla da ilişkinizi kesin.badem amcalar sabah namazından sonra uyumasın direkt işe gitsinler diye yapıldığını düşünüyorum zira sabahları daha fazla elektrik yakıyoruz önümüzü görmüyoruz.allahım nasıl bir döneme denk geldik kurtar ya rabbim.

   
 4. togg

  günümüz ekonomik koşullarında bu aracın 250-300 bin bandında olacağına inanan arkadaşlara boğaz köprüsünü de satabilirsiniz aklınızda olsun.

  en boş paketinin 750 binden başlayacağını düşündüğüm vasıta.

   
 5. güne bir fıkra bırak

  bir gün fenerbahçe şampiyon olmuş.

  bence komik.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam