1 2 3 4 5 6 7 8

numan kurtulmuş

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. "İsrail en büyük zaferini akp sayesinde kazandı" ve "harun gibi gelip karun gibi oldular" sözlerinden sonra akp ye gidip elitler arasına katılmak yenilir yutulur cinsten midir hoca, diye sorduran profesör.

   
 2. mevcut hükümeti kendi partisi varken aleni olarak agır şekilde eleştirirken süpriz bir şekilde hükümette rol sahibi olan şahsiyet. bu yüzdendir ki açıklamaları pek dikkatle dinlenmez

   
 3. Kurduğu Has parti ekibiyle beraber sabahtan akşama kadar televizyonlarda akp ye sövüp daha sonra yine aynı ekiple beraber ilginç bir şekilde akp ye katılan kemiksizlik abidesidir.

   
 4. temelden toplumun her kesimini kucaklayabilecek bir parti kurmuş olmasına rağmen ikbal uğruna bu çabaları sokağa atan siyasetçidir.

   
 5. Milletvekili olmadan kabineye dahil olan akademisyen. Bundan sonra ki süreçte de sık sık gündemde yer almasını beklediğim siyasetçi, kendine göre bir seçim yapmıştır ya kendi kurduğu oluşumla bir yerlere gelmek yada mevcut hükümetle yola devam etmekti, o tabiki mevcut hükümeti seçti belki de erken pes etti yada olayın farkına vardı uzun yıllar bu iş böyle gider diye. Beğendiğim siyasetçilerden biri.

   
 6. akp nin ilk saçim zaferinin ardından yıldızı parlamaya başlayan, 3-5 yıl sonr ada tayyip Erdoğan ın koltuğunu sallama ihtimalinden dolayı insanların gözdesi olmaya başlayan, sonrasında müthiş bir ekiple parti kurarak halk arasında heyecan dalgasına neden olan ve nihayetinde hiçbir şey umulmaması gerektiği anlaşılan siyasetçi.

   
 7. saadetten akp ye transfer olunca soyadının hakkını verdi.

   
 8. Ülkenin umuduyken,bu umutları boşa çıkartarak parlak bir gelecek yerine şaibeli bir geleceği tercih eden; Reza Zerra'a ödül verirken pişmanlığı ve hüznü yüzüne vuran ve benim için devamlı olarak bu yüz ifadesiyle hatırlyacağım kendinisi koltuk ve mevki için heba etmiş bir siyasetçidir kendileri...

   
 9. güvercinlerin en değerlisi taklacı olanlarıdır

   
 10. "Yanlışın neresinden dönülürse kârdır" anlayışının güzel bir örneği... Doğruyu görmüş ve doğrunun safına geçmiş, âkil bir kimse...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.