1 2 3 4 5 6 7 8

süleyman soylu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. türk siyasetçi,25. dönem trabzon milletvekili. doğru yol partisi ve sonrasında demokrat parti'de siyaset yapmıştır. daha sonra adalet ve kalkınma partisi'ne katılmıştır.

   
 2. Siyasi kariyeri bitti denilen bir noktada 2012 senesinde Adalet ve kalkınma partisi'ne katılarak cesur ve akıllı bir hamle yapmıştır, zira teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcılığı görevini de 3 sene boyunca aktif olarak yürütmüş 2015 haziran ve kasım seçimlerinde Ak Parti trabzon liste başı adayı olmuştur.

  2015 ak parti myk'sında haziran seçimlerinde yaşanan %9 luk düşüş kendisine fatura edilmiş ve teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcılığı görevinden alınmıştır.

   
 3. Kendisiyle çelişen insanları, sanki tekme tokat dövecekmiş gibi bir ifade takınarak savunmasını yapan içişleri bakanımız.

   
 4. çözüm sürecinde başbakan yardımcısı olan ve yaptığı açıklamalarda, çözüm sürecinin sonuna kadar devam edeceğini açıklamış olan şimdiki içişleri bakanı.

  kolay tabi şimdi chp'yi almayacağız şehit cenazelerine vs demek.

   
 5. Berat Albayrak ile yaşadığı kriz nedeniyle Istifa edeceğinin konuşulduğu süreçte çok sevilen bir bakan olduğunu öğrendiğim siyasetçi.

  Sosyal medyada o yoksa biz de yokuz diye yüzlerce destek mesajıni okuduktan sonra denk geldiğim hiç bir haberini es geçmedim. pkk ya karşı takip ettiğim tutumu, söylemi ve kararlılığı takdir edilmeyecek gibi değildi. Böyle net insanlara ihtiyacımız var.

   
 6. adam gibi adam.

  verdiği tepkiler, söylem ile türk halkının gönlündeki yeri git gide büyüyen güzel insan. rabbim yolunu açık ve ömrünü uzun eylesin. net ve cesur insanlara ihtiyacımız var.

   
 7. adam gibi adam, gelmiş geçmiş en iyi içişleri bakanlarından, milletimizin ezici çoğunluğunca takdir edilen değerli bir siyasetçidir.

   
 8. cumhurbaşkanı erdoğandan sonra yerini almaya aday gibi konuşmalar yapılan siyasetçi.

   
 9. parti kursa bir çok kişinin arkasında duracağı kişi.

   
 10. #19zz partisi varken % 3- 4 gibi çok düşük bir oy alan parti başkanı dediğim kişi.

  arkasında o zaman da duran yokmuş demek ki.(tebessüm)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.