1 2 3 4 5 6 7 8

meneksenuri

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

179 entry 44 konu hiç puanı yok
24.08.2019 09:39 son işlem tarihi takip etme takip et

aklımdaki sayı

Akla focus filmini getiren başlıktır. Will Smith iflas edecekken, Zengin kumarbazın aklında tuttuğu sayıyı bilip, büyük parayı cebe indirmişti.

11.08.2019 11:05
 1. beachlerde yiyecek ve içeceklerin abartılı pahalı olması

  Geçen yaz Didim de yemiş olduğum kazık ile katıldığım önerme. Sahilde restoran. Öyle dekor dizayn falan yok, memlekette olsa yanından geçmezsin. İki porsiyon (2 adet) balık yedik. 190 lira hesap geldi. Vermiyorum desen, kalabalıklar. Verirsen keriz hissedersin. Hesabı öderken bari yanında kola verseydiniz diye söylenip çıkıyorsunuz. Neden böyledir, belediye neden bu fiyatlara izin verir diye deli sorular kafanızda kalır.

   
 2. milli eğitim bakanlığının kadın cinayetindeki sorumlulukları var

  İlk 6 ayda 74 kadının eşleri tarafından öldürülme sebebinin Fransız eğitim sistemi olduğunu anladığımız başlıktır.

  https://tr.euronews.com/amp/2019/07/07/paris-te-kadin-cinayetleri-protesto-edildi

   
 3. bayan mı kadın mı sorunsalı

  Feminist bir kız arkadaşınız olursa ciddi bir sorunsaldır. Hadi siz kadın dersiniz ama...Yemek yersiniz, personel bayan der. Hemen yüzünüz ekşir. Çünkü kız arkadaşınızın tepki vereceğini biliyorsunuz. Kitapçıya gidersiniz kitapta bayan yazar. Bu ne cinsiyetçilik diye tepki verir. Hoşlanıyorsanız bir nebze katlanırsınız. Otoriter biriyseniz şayet bir noktadan sonra asla yürümeyecek flörttür.

   
 4. emre yücelen

  Sobee tarafından geliştirilen bir mmorpg oyunu olan İstanbul kıyamet vakti nin müziklerini yapmış olan sanatçıdır. Oyunda yer alan efsunlu eşyaların bazılarına yücelen adı verilmişti. Savaşçı karakterlere ekstra ofans sağlardı. 10 yıl önce aktif oynardık. Yeraltında akrep öldürür, meranda iflis kovalardık. Nihayet sığınaklara inecek seviyeye gelip Kenan ı öldürmeye çalışırdık.

  https://youtu.be/b1kUMKoskWs

   
 5. aklımdaki sayı

  Akla focus filmini getiren başlıktır. Will Smith iflas edecekken, Zengin kumarbazın aklında tuttuğu sayıyı bilip, büyük parayı cebe indirmişti.