1 2 3 4 5 6 7 8

trump'ın hilal kaplan'a verdiği ayar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  erdoğan trump buluşması sonrası basın toplantısında gazetecilerin soruları alınırken trump'ın gazeteci hilal kaplan'a sen gazeteci olduğuna emin misin, türk devleti adına çalışıyor olmayasın" şeklinde verdiği ayardır.

   
 2. Trump'a ''Türkiye'de 184 askerimizi ve 48 sivil vatandaşımızı şehit eden terörist Mazlum Kobani'yi Beyaz Saray'a davet etmeyi hâlâ düşünüyor musunuz? ''sorusunu soran gazeteciye,trump'ın ''kendi devletiniz için mi çalışıyorsunuz'' diye küstahça verdiği cevaptır. Buna sevinen tayfa saçmaladığının ,rezil olduğunun farkında değil.

  insanın kendi devleti adına çalışması utanılacak değil,gurur duyulacak bişeydir

  hele ki bunu abd gibi emperyalist ,terör sevici,yahudi lobisinin,ingiliz aklının yönettiği bir devletin başı diyorsa.

  böyle küçük şeylerden medet ummmak,içten içe sevinmek ihanetle eşdeğerdir.

   
 3. ayar olarak kabul etmediğim haber.

  Trump'ın bizim gazetecimize bu şekilde söylemesi, nasıl ayar olarak kabul edilebilir ve haber yapılabilir ki. Bu ülke için çalışacak bu kadın, eğer abd için çalışırsa, onların lehine bir şey derse sorun asıl o zaman başlar.

  bizim medyamız o kadar saçma haberler yapıyor ki. ülkemiz adına bu gazetecinin yanında olunması ve ne demek istiyor, kim için ypg için mi çalışacaktı demesi yerine kapak mapak gibi bir manşet atılması. ülkem adına üzülüyorum.

  ayrıca hilal kaplan denen gazeteciyi de tanımam etmem ama bu ülke için sorulan bir sorunun cevabına karşılık veririm.

   
 4. Amerikan uşağı, fetöcü hilal kaplan ın trump tarafından korunmaya alınmasıdır. Elin adamı bizi bizden iyi tanıyor. İki laf ediyor, bir bakmış ki türk milleti icindeki en azılı haine bile bir anda sahip çıkıyor.

   
 5. hakiki türk milleti içinde hain çıkmaz dediğim, bu hakikate aykırı tandanslı bazı kendinden menkul ideolojik tandanslı tiplere verdiğim kesin yanıttır. Türk devleti adına çalışmak da şereftir bu arada. trump denen zavallının sayıklamasıdır. sanki AB faşist ülkeleri ve ABD eşkıya devleti ve sözde gazetecileri çok fikri özgürdür! bu bağlamda, bizim basın haddinden fazla özgürdür.

   
 6. Sanırım sahibi Trump deyyusu tarafından ayarlanmış dediğim başlık yazıklar olsun kendi ulkesi aleyhine söylenen sözlere ve yapılanlara alkış tutanlara mazlum denen teröristin mazlum olmadığını gayet iyi bilen turp akillinin verecek cevabı olmayınca yavuz hırsız ev sahibini bastirirmis misali türk gazeteciye saldırdığı olay ve bunu büyük bir sevinç ve mutlulukla alkışlayan hainler

   
 7. sarı-kırmızı-yeşil(pkk tezahüratı) yapan, pkk'lıların şehit ettikleri askerler için ama onlar şehit değil, kürt türk savaşında öldü diyen, türk bayrağı değiştirilmeli teklifini sunan gazeteci olmayan birine verilen ayardır.

   
 8. Hoca efendisine edilen sözleri kendisine edilmiş gibi incitici bulan, bu hakaretler cemaat nezdinde aslinda hepimize ediliyor diyen amerikancı fetöcü pelikancı hilal kaplan? in bizzat trump tarafından türkiye icinde kahraman ilan edilmesi durumu. bir insanin hilal kaplana sahip cikip milliyetci duyar kasmasi akil tutulmasidir

   
 9. Eski Abd dışisleri bakanı kissinger in itirafını akla getiren ayar.

  Amerika neden güçlü sorusuna cevap verir kissinger ;

  Bizler Amerika olarak içimizdeki vatan hainlerini çabuk etkisiz hâle getiririz... Dünyanın birçok ülkesindeki vatan hainlerini de kahraman yapar, onları ülkelerinde önemli yerlere getiririz...

  Hilal kaplan ı kahraman ilan edenlere duyurulur. Bari hilal kaplan kimmiş araştırın da öyle savunun.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.