1 2 3 4 5 6 7 8

tik tok

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. eğlence programı.

  insanların ne kadar boş ve anlamsız işlerle uğraştıklarını gösteren programlardan biri. video çekip paylaşanlar bu programı indiriyor ama sırf izlemek içinde indirenler çok fazla.

  en son haberlerde dinlediğime göre, fetöcüler mesajlaşmak adına bu programı kullanıyorlarmış. hala abi abla hareketiyle örgüt içerisindeki evlilikler buradan yapılıyormuş. bu da gösteriyor ki; hala bu örgüte inanan ve yolunda giden örgüt üyeleri mevcut.

   
 2. yayınlanan videoları izlediğimiz zaman bu ülkede zaten radyasyonun var olduğunu bize ispatlayan mecra. sonra nükleer santrale karşı değilim dediğim zaman vay efendim sen şöylesin yok efendim sen böylesin.

   
 3. yurdum insanının bir kaç saniyeliğine kendini ünlü olarak görmesinden mütevellit girdiği utanılası kılıkların paylaşım yeri.

  Allah akıl fikir versin nasıl bir yerdeyiz arkadaş millet hangi ara böyle manyaklaştı, anaları babaları görse red edecek tipler var.

   
 4. cıvık insanların şaklabanlık yaparkenki görüntülerini videoya çekip çekip paylaştıkları uygulama. son zamanlarda her yerde reklamı çıkmakla beraber görüntüyü yayınlayan insanı aşağı düşürüp kendini millete güldürmekten başka bir işe yaramamaktadır.

   
 5. Keşfet e düştükçe beni hayrete ve utanca gark eden rezil uygulama.

   
 6. zeka ve ahlak seviyesi düşük uygulama. komik değil,gülmüyorum.

   
 7. Ülkemizde zeka geriliği olan insanların sayısının bi'hayli fazla olduğunu gösteren uygulamadır.

  Ve onlar ülkeme dair ümitsizliklerimin nedenlerinden sadece biridir...

   
 8. hala popülerliği devam ediyor mu acaba diye merak ettiğim program. bir ara her izlemek istediğim videonun köşesinden birileri fışkırıyordu. genelde reklamı kapat butonuna tıkladığım için sonuna kadar hiçbirini de izlemedim. sanırım burada yalan söyledim. waatsappa gelenler bunlara da dahil mi?

  toplum olarak ahlaki bir çöküşte olduğumuzun en büyük kanıtlarından biri. eskiden teknoloji bize uzaktı ve uzaktan bakmaya çalışıyorduk imrenerek. sonra ne olduysa her şey çok hızlı bir şekilde değişmeye başladı. evde interneti olmayan, elinde ıphone telefonu olmayan kalmadı. işte bunlar girdikten sonra herşey masumluğunu ve ulaşılmazlığını kaybetti. sanırım her gelen nesil önceki neslin yokluğunu (kendilerine göre) arayacaklar gibi gözüküyor.

   
  (Bkz: Teknoloji)(Bkz: teknoloji esiri olmak)(Bkz: teknoloji hastalığı)
 9. Gereksiz bir uygulama

   
 10. Seviyesi düşük,basit insanların video çekmelerinden ibaret bir uygulama.Reklam amaçlı denk geldikçe bakıyorum ve anlam veremiyoru im bir insan kendine neden böyle rezil hareketler yaptırır ki

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam