Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

şarkıcı berkay'ın aylık gelirinin 1000 tl olması

paylaş araştır

1. arda turanla mahkemelik olan şarkıcı berkayın mahkemede hakimin her iki tarafın aylık gelirini sorması üzerine verdiği cevap.

arda turan da 300,000 Euro demiş.

2. berkay,hem yalanci ,hem kaba saba ,arda turan durustmus demek dedirten baslik.

olaya cok vakif degilim ama berkayin esine arda turandan gelen mesajla kavga etmislerdi sanirim,olay hic ama hos degilde, ikisininde alkollu oldugunu bildigin adama berkayin esinin dahada tahrik edici sey soylememesi gerekirdi,dahada kotu sonuclanabilirdi.muhtemelen kadinda sarhostu.uygun zaman denen bisey var.

3. berkay,hem yalanci ,hem kaba saba ,arda turan durustmus demek dedirten baslik.

olaya cok vakif degilim ama berkayin esine arda turandan gelen mesajla kavga etmislerdi sanirim,olay hic ama hos degilde, ikisininde alkollu oldugunu bildigin adama berkayin esinin dahada tahrik edici sey soylememesi gerekirdi,dahada kotu sonuclanabilirdi.muhtemelen kadinda sarhostu.uygun zaman denen bisey var.

4. mahkemeyle dalga geçer gibi cevap verilmesi olayıdır.

5. yardım toplanılması için kendini acındıran şahıs...

6. vergi kaçırırken verilen yüzsüzce cevap.

yapılan araştırmada sadece telif haklarından aylık 200bin tl kazandığı ortaya çıktı.

7. Günlük en az ne kadar harcıyorsun diye anladığını düşündüğüm durum.

8. bordrosuz kazancı olanların dürüst şekilde gelir beyanı yaptığını falan mı sanıyorsunuz. ne bu saftiriklik. esnaf, taksici, minibüsçü, çiftçi, müteahhit, Özel hastane sahibi, otelci, iş adamı, Özel okul işletmecisi, topçu, popçu artık bordrosuz kazanan kim varsa en alt limiti gösterir zaten gelir olarak.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.