1 2 3 4 5 6 7 8

Memurlar.Net

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. insanların ruh sağlığının bozukluğundan şikayet edip bir türlü kopamadığımız tuhaf bir site

   
 2. Yıllar önce tanıştığım bir site. İsim gereği de üye girişi yapmadan favorilerimde bulunan, izleyip takip ettiğim site. Eleştirdim konu sitenin yasak verdiği uyelerin aynı anda farklı nicklerle turemesi, ip adresleri banlanirsa daha değerli bir hale gelir.

   
 3. Üye sayısının çokluğuyla övünebilmek için yasakladığı üyelerin ip adreslerini bilerek banlamayan forum sitesi.

  Bu nedenle yasaklamayı tercih ettikleri ortadadır. Para çok tatlıdır nasılsa.

   
 4. Cok üyeli az kişili site

   
 5. tatlı beladır.

  çoğu zaman bilgiye ulaştığım sitedir. ne ararsak var. üyenin her türlüsü burada var. profilime cinsiyet eklemediğim halde bayanmışım gibi muamele edildim. sonradan erkeğim dememe rağmen yine aynı şekilde (muamele) devam edildi. tekrardan erkeğim dedikten sonra karşı tarafta ki üye ne dese beğenirsiniz. profiline erkek yaz! sana ne diyerek engelledim.

  yani demem o ki ne ararsak var.

   
 6. tamamen yandaş olan internet sitesidir. adını memurlar.net yerine yandaşlar.net olarak değiştirseler daha inandırıcı olur memurlarla ilgili 1 haber varsa iktidarla ilgili 10 haber var dediğimdir.

   
 7. iktidarın bakanlarına rest çektiği haber sitesidir. çoğu zaman hükümetin bakanlarına yaptığı haberleri ne çabuk unutuyoruz. nasıl oluyor da yandaşlık olabiliyor. başka açıdan da düşünmek lazım.

   
 8. hükümeti eleştiren haberler olduğunu söyleyenlerin de bulunduğu ama bana göre yandaş olan site ve başlık. amerika'da ırağa girmek için 3 binden fazla insanını ikiz kule saldırısında öldürdü. bunlarda aynı mantıkla arada üç beş haber yapıyor. bir kere yandaş olmasalar akp başlığına yazdığım tanımı silip bana uyarı göndermezlerdi, haberlerin altına yapılan muhalif yorumlar silinmezdi, bir zamanlarda fetönün arka bahçesiydi buralar şuanda bazı editörler fetöden tutuklu, hükümet dönünce bunlarda hemen döndü tabi fetöyü öven haberler kaldırıldı, editörler tutuklandı bilmem ney. şimdi iktidar çizgisinde ilerliyorlar. her dönemin adamı bunlar. cesaret sıfır. daha öncede #188d demiştim. ayrıca #188b ve #188c gereken cevabı yeterince vermiş zaten. yandaşlığı bırakıp kendin olacaksın. memurların sıkıntısı efendi gibi dile getir binlerce mağduru her gün manşete taşı 26 nisanda açığa alınan polisleri sürekli gündem de tut mesela. ara sıra göstermelik haber yapıyorlar o kadar. göz boyama başka bir şey değil. memurlar.netse memurlarla ilgili şeyler yaparsın iki tane haber kaynağı var biri yandaştı öteki de geçenlerde satıldı o da yandaş oldu. ee şimdi nasıl yandaş değil diyelim. sözcü gazetesinden mi haber çekiyorlar. sözde memurlar gerçekte ise yandaşlar dediğim internet sitesi.

   
 9. rahatça fikirlerini paylaşabildiğim sitedir. nereye göre yandaşlık kime ve nasıl olur. tdk ya baktım derki; "Birinden yana olan veya bir düşünceye, bir isteğe katılan, onu destekleyen kimse, yanlı, taraflı, taraftar" peki hiç kimse feto dan dolayı haber yapmazken memurlar net haber yapmıştır ki özellikle bylock konusundaki haberler gözardı edilemez. feto ile bağlantısı olmayan kişiler iade edildi. Ayrıca memurlar netten bir editör tutuklandığını filan duymadım. öyle olsa başka basından da haber olurdu. "ara sıra göstermelik haber yapıyorlar" demek zaten kendi kendine ele vermektir. yandaş olan biri ya haber yapar ya yapmaz (gülücük) ara sıra denilirse bende ara sıra hükümet lehine haber yapacak ki... der giderim.

  bu arada memurlar neti amma savundum ha belki editörlük kaparız. (gülücük)

   
 10. fetö mağdurlarının iade edildiğini söyleyenleri de göstermiş olan başlıktır. 18 aydır açıkta bekliyorum savcı bile seni niye aldılar diyor. 18 temmuz 2016'da açığa alınıp halen iade edilmeyen atatürkçü adam var. daha nice örnek sayarım. aklımla dalga geçme istersen. zaten ne dediğimizi hiç anlamadınız ki şimdi anlatalım. o kadar yazdım gene tık yok. bildiklerini okumaya devam. zahmet edip yazmama gerek bile yok. ikili diyaloglar zaten yasak supporterz ve med-czr'ye bırakıyorum dediğimdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam