1 2 3 4 5 6 7 8

Memurlar.Net

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. memurların mı yoksa .......imizin mi sitesi olduğunu anlamadığım oluşum!

   
 2. yaptıkları çelişkili hareketler ve iktidar yalakalıklarını bugün yüzlerine vurduğum haber sitesi görümlü site.

  haberlerin altına yazdığım yorumları neden beğenmediklerini soran bir mail attım. kestane kebap acele cevap dedim. tostumu yedim bekliyorum.

   
 3. kurulduğu ilk yıllarda gerçekten memurları ilgilendiren haberler yapan ancak daha sonrasın da ve özellikle günümüzde iktidar yandaşlığına soyunan, 15 temmuzdan sonra ise tamamen iktidara biat eden, geçmişin hoca efendisi günümüz fetösünü bir zamanlar destekleyip, ekmeğini yiyen, hoca efendi dedikleri şerefsiz fetö olunca iktidar gibi 180 derece yön değiştiren, hatta bazı editörlerinin fetöden tutuklu bulunduğu ve fetö ile ilgili övgü dolu konu, haber vb. silindiği güya memurları destekliyoruz ayağına yatan ama aslında havuz medyasından farkı bulunmayan ve sahiplerinin kimliğinin meçhul olduğu sözde memurlarla ilgili internet sitesidir.

   
 4. insanların haber okumak, paylaşım yapmak, konuşmak arkadaş olmak, bilgi almak, vakit geçirmek için girdiği kişilerde bağımlılık yapan sosyal paylaşım sitesi..

   
 5. hayatımın üçte birini geçirdiğim, güzel dostlukların kurulduğunu gördüğüm, memurlukla ilgili bilgi ve paylaşımların yapıldığı, sorunların anlatıldığı, gündemde ki konulara değinilen sosyal ağların öncülerinden olan bir paylaşım sitesidir

   
 6. daha çok spor bölümü ve tabiki sözlüğü takip ettiğim site. zaten zamanın büyük kısmı buralarda geçiyor.

   
 7. Siyasi olarak kendi fikri, duruşu ve de söyleyecekleri olmayan biat sitesi. Tam bağımlı site.

  Uzmanlık alanı olan memuriyet konularında ise hakkini yiyemeyiz, isini iyi yapiyor, mevzuata hakim, haberleri ve yönlendirmeleri yerinde. Ama orda bile haber altlarına muhalif bir yorum gelecek diye ödü kopuyor.

  Bu kadar korkmaniza gerek yok, sizi siz yapan recep tayyip erdogan degil buradaki üyeler.

   
 8. son günlerde yazar sayısı üç-beş kişi artıp aldığı tık sayısı biraz yükselince hemen koştura koştura reklam almaya başlamış, ortaya karışık site.

  Aferin aferin devam edin böyle...

   
 9. içerisinde çok farklı fikir,düşünce ve karakterde üyeler bulunduran geniş bir aile yapısına örnek gösterilebilecek sitenin ismidir

   
 10. Ömrümün yaklaşık üçte birini geçirdiğim , yazma ve okuma iştiyakımı tutkumu büsbütün tatmin etmesinden mütevellid 30 sene sonra hâlâ Türk Edebiyatı'nda adımı duyuramayışıma sebep olan fakat hayatıma kattığı eşsiz dostlarla bu kusuru örten sitedir. Var oladır. Çökmeye hacklenmeye ömrü uzun oladır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam