1 2 3 4 5 6 7 8

Memurlar.Net

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Mobil cihazlarda sorunlu. Bu kadar büyük bir site biraz para harcayarak neden teknik anlamda kendini geliştirmez ki? Bu eksik giderildiğinde Türkiyenin ilk 5 sitesi arasina kesinlikle girer.

   
 2. Atanana kadar forum sitesinin, atandıktan sonra ana sayfasının takip edildiği site. Yandaş olduğu rivayet edilir.

   
 3. müdavimi olduğum site

   
 4. Memurun gözü, kulağı.

   
 5. Havuz Medya'sının internet ağındaki bir koludur.

   
 6. kurumların tek tek mülakat ve torpile geçmesine yeteri kadar ses çıkartmayan sitedir.

   
 7. dünyanın en iyi web sitesi en sık kullanılanlarımda ilk sırada façeden bile daha kıymetli gözümde.

   
 8. ıyı bı sıte genel olarak.. rahat bı tartısma ortamı var en azından herkes bellı bı anlayısa sahıp duzgunce tartısabılıyosun

   
 9. İşsize, öğrenciye, memura faydaları saymakla bitmez bir web sitesidir.

   
 10. On yıl önce üniversiteden mezun olduğum yıllarda keşfettiğim ve o Zamandan beri müdavimi olduğum, iş ilanlarını takip edip kovaladığım, forum kısmında çok değerli arkadaşlıklar edindiğim, atanmadan önceki stresli dönemi bu arkadaşlarla bilgi paylaşımı yaparak geçirdiğimiz, atandığımız anda yine bu forumlarda buluşarak sevincimizi paylaştığımız ve hala hergün mutlaka bir defa ziyaret etmeye devam ettiğim en aktif kullandığım ve kullanmaya devam edeceğim internet sitesi..

  Diğer yazarlarında dediği gibi eğer mobil sürümlerini geliştirebilirlerse Türkiye'nin bir numaralı sitesi olma yönünde ciddi bir adım atacağını beklediğimiz umduğumuz, ısrarla beklediğimiz sitedir. İyi ki varsın..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam