1 2 3 4 5 6 7 8

masumlar apartmanı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. izleyici, naci'nin ölmemesini istiyormuş. ancak naci için süre gitgide daralmakta. sanırım diziden ayrılması an meselesi.. han, her an kırmızı oda'nın kapısını tıklatacağa benziyor.

  akşam izlerken, ya hiç mi normal bir diyalog olmayacak karakterler arasında diye sabırla beklediğimiz dizi.- düşünceli yüz emojisi -

   
 2. artık düzelirler diye beklerken daha da beter tozutuyorlar. hayal gücüm yetersiz kalıyor.

   
 3. İlk bölümünden eser yok

   
 4. Ortanca kardeş Gülben'i canlandıran Merve Dizdar, muhteşem oyunculuğu ile yine göz dolduruyor.

   
 5. İnsanın anavatanı çocukluğudur. Çocuklukta yaşanılan travmaların, insanın bütün hayatını ve ilişkilerini nasıl etkilediğini görebildiğimiz, özellikle "obssesif kompulsif bozukluğunu" çok iyi anlatan bir dizi.

   
 6. sigara içen arkadaşlarımın sigarayı bırakamadığı gibi ben de bu diziyi bırakamıyorum. çıldırma seviyeleri arttıkça artıyor. konuşmaları tasarlayanı tebrik etmek lazım özellikle safiye'nin cümleleri mükemmel.

   
 7. Ben zaten 16.bölümden itibaren izlemeye başladım. O zamanlar mizah unsurları da vardı ve gerilimin dozu bu denli yüksek değildi. Üst düzey oyunculuk ve gittikçe artan psikolojik gerilim insanı diziye bağlamaya yetiyor.

   
 8. bıkamadığım ve bırakamadığım dizi. izlerken eğlendiriyor.

   
 9. Bu akşamki bölümden en çok aklımda kalan "ikimiz birden sevinebiliriz"..

   
 10. gülben karakteri o kadar içten ve candan ki.. çoğu zaman kadınların mutluluktan ağlaması anlaşılamaz. belki o sahneler ile bir kadının o denli mutlu olduğunda ağlıyor olmasının telaffuzu kalplere yer etmiştir. güzel şeyler de olmuyor değil yani. son zamanlarda pozitif tarafı ağır basınca tekrar izler oldum. aksi halde o buhran ile çekilmiyor.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.