1 2 3 4 5 6 7 8

masumlar apartmanı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bu akşam trt de başlayan, ezgi mola,farah zeynep abdullah gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı gerçek hikayelerden alınan dizi.

   
 2. akşam izleme gafletinde bulunduğum dizi.

  insan kafayı yer, öyle bir evde yaşarsa. ezgi mola, safiye rolüyle inanılmaz derecede özleşmiş ve oyuncular rolünü sonuna kadar yaşayarak oynuyorlar. nefret ettik safiye'den bir o kadar da üzüldük aslında.

  zengin oğlan fakir kız ya da yakışıklı oğlan güzel kız muhabbetlerinden ya da ağa filmlerinden sıkılanlar için ilaç gibi oldu bu tarz diziler ama fazla kendini de kaptırmamak gerek. insanı fena etkiliyor. bu tarz insanların varlığını ilk defa gördük çoğumuz ve bazen nasıl olur dedirtiyor.

  Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanlarını ekranlarda daha sık göreceğiz anlaşılan.

   
 3. Yan tarafta sozluk kısmında ismini görunce yazma ihtiyaci hissettigim dizi.

  Ezgi mola ya niye hayran oldugumu bana hatirlattiran dizi..

   
 4. 2. bölümünü izlediğim ve hayran kaldığım dizi. babil den sonra iyi geldi

   
 5. Gülseren Budayıcıoğlunun gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek yazmış olduğu kitabından uyarlarlama olan dizi.

   
 6. bir başka aşk ishali dizi

  psikopatolojik hastalıkları ele alacak, kamu spotu gibi hakı bilinçlendirecek, farkındalık yaratacak diye sevinçle izlemeye başladık bu dizi de aşk ishali çıktı.

   
 7. Üçüncü bölümde daha çok han ile inci'yi gördüğümüz dizi.

  Tamam göstersinler ama biz safiye'de asılı kaldık. Onun yaşadıklarını merak ediyoruz. Geçmiş zamanlarda çok sağlıklı biriymiş ve ne olmuşda bu aşamaya gelmiş merak ediyorum ama sanırım bunun en büyük sebebi de sevgisizlik gibi duruyor. Sürekli babasına karşı bir tavrı var.

  Bir yerde okumuştum. Sorunlu kişiler psikolağa gelmez, hasta ettiği kişiler gelir diye. Anne çok sorunlu. Yalnız kadının bu halinden yine baba sorumlu gibi, izlediğim kadarıyla.

   
 8. safiye'nin kızkardeşi neriman'ı köpüklerle yıkadığı sahne ile gülben'i sıcak suyla duş almaya zorlayarak yaptıran, yok canım kız haşlanır diye gülben'e üzüldüğümüz dizi.

  arkadaş bu ne böyle. safiye gözümüze gözükme. annen gibi davranıyorsun. gülben'e yaptığın hakaretleri zamanında annen sana yapmıştı. ne yaşadın da bu hale geldin sen.

  han'dan hiç bahsetmiyorum. adam melek yüzlü şeytan çıktı. içinde psikopat var, kıskançlık yüzünden inci'yi kaybetme derecesine gelecek. hatta eski sevgilisine ne yaptı diye düşünmüyor değilim. kızı o depoya saklamış olabilir, tabi ki sağ olarak değil.

   
 9. İsmine bakarak diyebilirim ki apartmanın gerçek masum sahiplerini mahzende bir yerde kilitlemiş olabilirler ve bu psikopatlar apartmanın gerçek sahibi gibi davranıyor olabilirler. Diziyi taze taze izlemiyorum biraz eskisin mavi küflü peynir gibi dinlene dinlene izlemeyi düşünüyorum.

   
 10. 1600 lira elektrik faturası gelen dairenin olduğu apartman.

  yalnız elektrikçi arkadaş da çok düşünceli. sizin saatiniz bozuk, bu kadar gelmez diye ısrar ediyor.

  işyerinde bir arkadaşa yüklü miktarda su faturası gelmişti. dalga geçiyorduk mahallenin bütün suyunu size mi yazmışlar diye. belediyede sorunu çözdü de, faturayı normal düzeyine düşürdüler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.