1 2 3 4 5 6 7 8

kızını okutmak haramdır diyen din görevlisi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir camide imam olarak görev yapan ve kızların pantolon giymesinin de yasak ve cehennemlik olduğunu belirten din görevlisidir.

  not: soruşturma sonrasında açığa alındıktan 3 ay sonra görevine iade edilmiş.

   
 2. 1400 yıl öncesinin arap saçmalıklarını savunan görevlidir. Kadın düsmanıdır, kız cocuklarını 9 yaşında gerdeğe sokma derdindedir. Sapık bir islamcıdır. Ve de akp ve rte korumasındadır, fıtratı aynıdır.

   
 3. ilber ortaylı'nın "başörtülü kızlarımızı okullara, üniversitelere almadılar diyen kitleyle, kızların okumaları caiz değildir diyen kitla aynı kitle. " sözünü akıllara getiren görevli.

   
 4. "ikra" emri ile başlayan yüce bir din ve bu dine mensup olduğundan şüphe duyduğum -sözde- din adamının hezeyanı. göreve iade edilmesi sürecinde ne gibi bir tedavi gördüğü hususu sorgulanmalıdır...

  ,

  son yıllarda gitgide çoğalan yobazlığa bir örnek daha ...ve güzelim ülkem/e/de neler oluyor,kim bunların eğiticisi... diye merak ettiğim hazin, bir o kadar da tehlikeli bir konu.

   
 5. Gücünü ve kadın üstündeki baskısını islami saçmalıklardan alan gereksiz dinin gereksiz görevlisinin konumunu kaybetmemek adına uydurduğu sözde haram

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.