1 2 3 4 5 6 7 8

kiğılı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. abdullah kiğılı tarafından 1965 yılında gömlek ve pantolon üretimiyle hazır giyim sektöründe girişen firma. ilk mağazasını İstiklal Caddesi'nde şimdiki Kiğılı mağazasını açmış, 1973 yılında Beymen Beyoğlu mağazasına ortak olmuştur. fabrikasında Almanya ve Hollanda'ya erkek takım elbise fason üretimi yapmakta...

  fiyatları görece pahalı gibi gelse de alınan kıyafetler yıllarca kalitesinden ödün vermez.

   
 2. memleketi bingöl'ün kiğı ilçesi olan kişi

   
 3. genellikle ensesi kalın kodaman insanlara hitap ettiği için ebat olarak fazla yer kaplamıyorsanız ve göbeğiniz ayak parmaklarınızı görmenizi engellemiyorsa kendinize ait giysi bulmanızın zorluğundan ötürü içeri girer girmez elemanlarını kaşlarının yukarı kalktığını gördüğünüz erkek giyim mağazası.

   
 4. eski fenerbahce kulübü yöneticisi abdullah kiğılının sahibi olduğu, fiyatları pahalı olsa dahi gerçek anlamda kaliteli olduğunu düşündüğüm giyim markasıdır.

  Genellikle ortalama üstünde bir gelire sahip değilseniz, buradan alacağınız tek bir kıyafeti bile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

   
 5. izmir'de giyim üzerine bir alışveriş merkezi ismi.

   
 6. Öğrencilerin, öğretmenlerinin üzerinde gördükleri zaman bakışlarını değiştirdikleri giyim markası.

   
 7. Kaliteli, erkek giyim markası. İndirim ve sezon sonu dönemlerinde uygun fiyata kaliteli kıyafetlerle kendinizi ödüllendirebilirsiniz

   
 8. kiğınlı adında herhalde gaziantep menşeli bir adet çakma markası olan giyim firması. taklidi bile kaliteli, onu diyeyim.

   
 9. sanılanın aksine sıradan kalitede ürünleri olan markadır.

  kiğılı firması en kaliteli ürünlerini "abdullah kiğılı" etiketiyle üretir. zaten onun da altında "exclusive cut" yazar, yani "bak hemşerim bu ürünün fiyatını görünce küfretme, harbiden özel üretimdir" manasına gelir.o mağaza da öyle her mahalle avm'sinde bulunmaz zaten. belli başlı büyük avm'lerde rastlarsınız ancak.

  diğer sade kiğılı ise, önünden her geçtiğinizde gördüğünüz gibi her zaman yüzde bilmem kaç indirimde olan, ihtiyarlara hitap eden renk ve çizgilerde, bol kesimli gıcık ürünlerdir. orada bulabileceğiniz pek çok ürünü muadil mağazalarda da pekala aynı fiyat ve kalitede bulabilirsiniz.

  öyle gömlek cebi üzerinde kiğılı görüp de bakışlarınızı değiştirmeyin boşuna yani.

  aslında siz siz olun hiçbir markayı görünce tribe girmeyin.

  insanın kendi kumaşına göre değerlendirileceği günlere...

  şerefe.

   
 10. --spoiler--

  --https://youtu.be/89t0-EIYflkspoiler--

  10 kasım için gerçekleştirmiş oldukları reklam ve davet efsane olan markadır.

  Reklamı merak edenlere

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.