Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3 yaşındaki çocuğun cinsel istismardan ölmesi

paylaş araştır

1. çorumda meydana gelen ve 3 yaşındaki bir çocuğun kalp rahatsızlığı sebebiyle hastaneye götürüldükten sonra vefat etmesi sonrası yapılan incelemede cinsel istismarda bulunulmuş olabileceğinin çorum cumhuriyet başsavcısı tarafından açıklanan iğrenç ötesi olay.

ya gerçekten bu insanların asılması lazım. hadım falan da kurtarmaz bunları, nefes almaya hakları yok bu mahlukların. sinirden ne diyeceğimi bilmiyorum nasıl insanlar var, nasıl bi ülke olduk böyle.

2. anne denen kadının da buna çanak tuttuğu haber.

beraber yaşadığın adamın o masuma neler yaptığını bilmeden mi, kalp rahatsızlığı sebebiyle hastaneye götürdün. buna nasıl izin verdin. hadi haberin yok diyelim, oldu diye mi geçeceksin. bu insanlar anne oluyor ya, artık bir şey diyemiyorum.

benim arkadaşımda çocuğum olsun diye çırpınıyor ama haketmeyen insanlar anne oluyor. aslında bu kelime yerine başka şeyler kullanmak istiyorum ama her yakıştırdığım kelimeye yazık diyorum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.