Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

24 haziran 2018

paylaş araştır

1. An itibariyle girmiş olduğumuz tarih.

Türkiye için dönüm noktası olabilecek bir seçimin tarihi.

Vatandaşlık görevimizi yerine getirmemize saatler kaldı.

Vatanımız için, ülkemizin bekası için en hayırlısı ne ise o olsun diyorum.

1 oy 1 oydur. Mutlaka oy verin.

2. tayyibin kaybedeceği türkiye'nin kazanacağı memurlar.net yönetiminin aha yandık diyeceğini umduğum seçim. gerçi bunlar rüzgara göre yön değiştirir ama neyse.

3. Anadolu ajansının verilerine göre. Akparti Ve Recep Tayyip Erdoğan 'in zaferiyle. sonuclanmis olan seçim süreci.

YSK' nin kesin açıkladığı sonuçlarla hayırlısi olsun denilecektir.

4. Sonuçların vatana millete hayırlı olması dileğiyle.

5. Reisin millete hizmete devam etme durumu

6. yozgat'ta ak partinin kaybettiği seçim.

Uzun yıllardır yozgat'tan dört milletvekilini kimseye vermeyen akp'nin hezimetine sebep olmuş seçim diyebilirim. Şimdi şapkalarını önlerine koyup biz nerede yanlış yaptık diye düşünmeleri gerekiyor. düşünsünler bakalım, yozgat'ı çantada keklik olarak görenler iyice hem de iyice düşünsün.

Yozgat seçmeni olarak ben çıkan sonuçtan çok ama çok memnunum. bize sormadan ister misiniz bu vekilleri demeden, dayatma sonucu dört kişiyi önümüze koymaları o kadar saçmaydı ki. özellikle iki isim yozgat için ne yaptı bu kişiler. yozgatlı bekir bozdağ ve yusuf başer'i vekili olarak görmüyor. temcit pilavı olarak önümüze bu isimlerle geldiniz. ha bu kişiler sandıktan çıktı ama ilk iki sırayı garantiledikleri için çıktılar. keşke akp hiç bir milletvekili çıkaramasaydı bu şehirden. daha önceki dönemlerde akp'ye oy vermiş bir seçmen olarak bunu diyorum.

seçimden önceki benim tahminim 2-2'ydi. sokakta ise 2-1-1 olarak konuşuluyordu ve kimsenin bundan haberi olmadı. çünkü akp seçmenine gereken önemi ve güveni vermedi.

bekir bozdağ geldi, hızlı tren test sürüşü, havalimanı, toki'den bahsetti gitti. peki biz bu dediklerine güldük, gerçekten güldük.

mhp adayı bunlar gibi gelmedi. yanınızda olacağım dedi, halkın içinde oldu. vaatlerinde evim burada olacak Ankara'da yaşamayacağım dedi. Güven verdi, sevgi, saygı kazandı. kime sorsan mhp'ye ya da chp'ye vereceğim diyordu. Ve denen oldu ama bu sözleri nedense akp il başkanları ya da vekil adayları duymadı. Belki de duymak istemedi. Yalan haber dediler ve gülüp geçtiler. Oysa şimdi bizler gülüyoruz halk olarak.

yozgalı bir seçmen olarak bu sonuçtan çok memnunum. Hatta her yozgat'lı vatandaş memnun çıkan sonuçtan. Şunu da gördüm ki; biz bu partiyi sevmiyoruz, bende dahil. Sadece recep tayyip erdoğan'a olan sevgimiz saygımız bu partiye vekil kazandırdı ama bıçak kemiğe dayanınca kimseyi de gözümüz görmedi.

inşallah bu üçlü mozaik şehrimiz için güzel olur.

7. türkiye cumhuriyeti devletinin yeni rejiminde ilk başkanın seçiminin yapıldığı tarih.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.