Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

10.02.2019 galatasaray vs trabzonspor maçı

paylaş araştır

1. ligin 21.haftasında oynanacak en önemli maç. karşılaşmayı ümit Öztürk yönetecek. başlama saati 19,00

2. hakem ümit öztürkün Galatasaray formasıyla bir cengaver gibi mücadele ederek 3-1 kazandığı maç.

3. dün gece oynanan ve trabzonsporluları sinir eden maçtır.trabzonspor taraftarı değilim ama hakem resmen maçın kaderi ile oynadı.geçen yılda bu hakem yanlış hatırlamıyorsam galatasaray-alanyaspor maçında aynı şeyi yapmış,ligin kadrini belirlemişti diye hatırlıyorum. hakem taraflı olabilir mi diye düşündürmüştü.dün bunu tasdikledi.

4. dün gece oynanan ve trabzonsporlulardan ziyade, bjk ve fenerlileri sinir eden maç.

5. Galatasaray'ın 3-1 kazandığı maçtır.

Evet Trabzon'un hakkı yendi ama elinizi vicdaniniza koyun olayı bir penaltıya bağlayıp kendinizi nereye kadar avutacaksiniz. Keşke verilse idi o penaltı Galatasaray o futbolla her türlü yenecekti.

Şu gozluklerinizi aç cikarinda bu hakemlerler neden kötü diye bir düşünüp çare bulalım.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.