1 2 3 4 5 6 7 8

haftasonu daha çok yorulmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ev halidir, çoluk çoluk varsa dağıtılmaya mahkumdur ve çalışan bir bayanın bütün bu kabusları düşününce hiç gelmesini istemeyeceği tempo dolu iki günde yaşadığı temizlik kabusu.

  baharın gelmesi ile iki katı artan bahara uyanış temizliği neticesi yaşanan yorgunluk sonucu hafta içi mesailerini özlemektir.

   
 2. haftasonu sözde dinlenmek için adı geçen zaman dilimi olsa da bunun gerçekleşememesidir.temizlik alışveriş, aile ziyareti ya da akılda olmayan işlerin çıkması dinlemekten öte daha fazla yorulmanın habercisidir.bir gün de olsa kendine ayırmak akıllıca olacaktır.

   
 3. Bugün yapmam gereken işleri saymak bile, bu işleri yapmaktan daha yorucu. Hafta sonu her ne kadar tatil zamanı gibi düşünülse de, hafta içi zamansızlıktan dolayı yapılamayan ve evde biriken işleri yapmak için en müsait zaman dilimi. O yüzden hem bir yandan hafta sonu iş mi yapılır diyip hem de bir yandan biriken işleri azar azar eksiltmek gerekir. Hafta sonu, yan gelip yatma lüksü olanlara selam olsun.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam