Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

03.01.2021 fahrettin koca'nın sma hastalarıyla ilgili açıklaması

paylaş araştır

1. spoiler

sağlık bakanı fahrettin kocanın twitterdan sma hastası çocuklarla ilgili "İlaç şirketlerinin baskısı ile çocuklarımızın kobay olarak kullanılmasına izin vermeyeceğiz.sma lı evlatlarımız üzerinden ürütülen kirli kampanyaya kimsenin alet olmaması gerekir." şeklinde yaptığı açıklama.

o zaman devlet karşılasa da böyle yardım organizasyonlarına gerek kalmasa.. hem kirli kampanya derken, insanların minicik bir yavruya umut olabilmek için yaptığı 3-5 yardımın nesi kirli ki.herkes iyi niyetiyle yardımda bulunmak istiyor.

2. Bir kaynaktan yönlendirilmişcesine,chpde ki taciz ve tecavüzü,hdp ye ipnin verdiği desteği unutturcasına muhalefetin attığı tivitlere sağlık bakanının yaptığı açıklama...

iyice rezilleştiler imamoğlu ve cemyılmaz belediyenin pr çalışmasına döndürdü işi.

cumhurbaşkanı baş danışmanının konuyla ilgili attığı tivit:

"Tüm sma tiplerinin tedavisinin ödedindiği tek ülke Türkiyedir"

Dünyanın korona ile imtihan edildiği şu günlerde tüm dünyanın şapka çıkardığı ülkemizin sağlık sistemini dolaylı da olsa karalamak aşağılık bir davranış değilde nedir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.