1 2 3 4 5 6 7 8

siyahmavimaske

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

40 entry 6 konu hiç puanı yok
16.04.2022 16:18 son işlem tarihi takip etme takip et

will smith

eş adamı rezil de eder vezir de lafı tekrar kanıtlayan oscarı elinden alınması gereken dinozor çağından kalmış şahsiyettir .

13.04.2022 12:45
 1. Fare kapanı

  hayvan sevgisi fazla olanların kullanmaması gereken kapan günümüzde öldürmeden fare yakalayabildiğimiz modeller mevcut,bunlarda genelde fare bir delikten içeri giriyor fakat çıkamıyor.bu modellerde fare havasızlıktan ölmesin diye hava delikleri bile düşünülüyor.Bir de agatha christie'nin "üç kör fare" ismiyle de bilinen eseri var ona ayrı başlık dahi açılır (:

   
 2. will smith

  eş adamı rezil de eder vezir de lafı tekrar kanıtlayan oscarı elinden alınması gereken dinozor çağından kalmış şahsiyettir .

   
 3. sözlük erkeklerinin kavgacı olması

  Bomboş bir başlık

   
 4. yaşar

  Gerçek adı Mehmet Yaşar Günaçgün adlı şarkıcıdır.

  Film ,dizi ve kitapları olan sanat adamıdır.Sesinin büyüsü,tınısı, titremesi gitarı ile mest eden bu şarkıcının sesini eskitmemeniz önemle rica olunur.Zira

  aşkın matematiğini On bir ay parçası ile hesaplanacağınız,aşkın marşını koy beni gözleri parçası ile ayakta dinleyeceğiniz üstelik kendisine eşlik eden Erkan Oğur?la arşa çıkacağınız karizmatik sesli sanatçının ta kendisidir.Aşkı ve ilişkileri farklı irdelediğinden kiminin biraya kimin dansa kiminin yemeğe gitmek istediği aurası yüksek ,şairane ,romantik , huzur veren sesli ,sevimli çakır gözlü sanatçıdır. Atilla ilhan?ın şiirlerini çok güzel şarkılara dönüştüren kaliteli müzisyendir.Sesindeki olgunluk ömrünüzü uzatır .Tek abarttığı durum Cemal Süreya Seber dir.Dünya küçük; aşkın büyük demesi aslında dile getirilemeyen duygu yoğunluklarının tercümanıdır. Duruşunu bozmayan efendi adam Yaşar; hüzünlü ama mutluluk veren şarkılarını dünya dönmeye devam ettikçe dinleyeceğim mükemmel işlerin adamı sensin kıymetli zamanın ötesinde sanat adamısın.

   
 5. sezen aksu dinlemek

  Sezen Aksu dinledikçe hayranlığının artması demektir her parçasının hikayesi olması cabası :)

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam