1 2 3 4 5 6 7 8

siyahmavimaske

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

40 entry 6 konu hiç puanı yok
16.04.2022 16:18 son işlem tarihi takip etme takip et

itiraf

İtiraf ediyorum küçük :) bir zaman yolculuğuna çıksak misal ben kadınların giydiği tuvaleti gerçek sanıp asla büyümek istemediğim zamanlara ,23 Nisan kıyafetlerimizi çıkarmadığımız ,bayramdan önceki akşamlarda bayramlığımızı baş ucunuzda uyuduğumuz ,şahane pazarı açıp izlediğimiz, eurovision şarkı yarışması ve dünya kupasını ülkecek izlediğimiz o hep birlikte 90lara 2000li yıllar başına geri dönsek nasıl olurdu .Zira 2020den sonra iyice berbat dünya geri dönün yeni doğacaklar burda hiç bir şey yok

13.09.2021 23:38
 1. dua ederken dilek tutarken gözlerin kapanması

  söylenmeyecek güzel isteklerin gözle değil kalpten hissedilmesi durumudur

   
 2. çaylak

  sakarlığın başlangıç noktası aynı zamanda yazar olmak isteyen memurlar net üyesi için gerginlik durumu pratiklik gerektirir ..

   
 3. Evlat sevgisi

  başkasının çocuğu yapınca görünen kendi evlatına yapılan yakıştırmaları göremeyen sevgi bağımlılığı durumudur

   
 4. türkiye ateistleri

  deprem yangın sel ve okul sınavlarında doğruyu gören insan ..tütsü yakan dertlilerdir ve bu aleme inanan dileklerinin kabul olması için açıl susam açıl diye gökyüzüne ey tanrım diye haykıranlardır

   
 5. çocukluk oyunları

  masum en güzel anılardandandır.Unutulmaz neşeli anlardır..Düşsek de kalktığımız canımızın yanmaycağı her oyunun en güzel tatlı zamanlarıdır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam