1 2 3 4 5 6 7 8

Karşı Cins İle Dostluk

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Seninle oturup çay içmek istiyorum dedikten sonra;tabi ki dostane bir şekilde açıklamasını yapma gereği duymadığın kişidir...

   
 2. olabileceğine ihtimal vermediğim bir dostluk teorisidir.

   
 3. Sığ goruşlerin kabul görmediği, " annesi ve kızkardeşi" hiç mi olmadı acaba dedirttirecek, dostluğu sadece kendi cinsiyle el ense muhabbetine cevirebilecek dusunce yoksunu mahlukatlardir.

  Haa ayrıca bunlar her yerde " ben en superim,ben en iyiyim,ben havayim civayim" şeklinde nara atıp,karşı cinsin her şekilde dikkatini çekmeye calisirlar.

  Uzak durulması gerekir aman diyeyim. Ve hatta ağır tahriklerine hiç cevap verilmemesi lazım(cevap vermemek en guzel cevaptir hasebinden hareket edilerek)

  Umulur ki bu mahlukatlar gunun birinde cinsiyet ayrımı yapmadan insanı insan olduğu için severler.

   
 4. Dert ortağı ve kan bağı olmayan kardeşhane durum halidir.

   
 5. ateş ile barutun bir araya geldiği lakin yanmadığı, daha çok kimi yakarız yada nasıl yanarız muhabbetleri yaptığı durumdur.

  büyük bir çoğunluğa göre oluru yok gözüyle bakılan bu dostluk hali, şahsıma göre mümkündür ve çokça örnekleri vardır.

   
 6. Sprite reklamını akla getiren dostluk türüdür. Söz konusu reklama youtube arama çubuğuna 'kadınlar ve erkekler arkadaş olamaz' yazılarak erişebilir.

   
 7. bir erkek için mümkün değildir. freud abimizin de belirttiği gibi hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kadınla dostluk kurmak istemez. hiçbir erkek bir kadının dostluğuna ihtiyaç duymaz. bir erkek gerçekte her zaman kadını küçümser.

   
 8. cok nadir olabilceğine innadığım herkesin bunu beceremeyeceği dostluk türü

   
 9. önce kardeş gibi arkadaş gibi sonunda ise kızın onu beğenmediğini sanıp rekabete girip başka bi bayanla o kıza hava atan ,-kızın ise a noluyo biz arkadaş olduğumuzu sanıyordum diyerek şaşırdığı- içten pazalıklı,açılmayı da beceremeyen, kıro erkekler.....

   
 10. mümkün olmayan dostluktur.. erkek biraz aptal ve kız da biraz salak ise olabilir..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam