1 2 3 4 5 6 7 8

mummia restituito

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

136 entry 49 konu hiç puanı yok
30.03.2016 23:33 son işlem tarihi takip etme takip et

idal'a dokunan yanıyor

konuyu israile getiren ve etnik milliyetçilik yapan yazarlar ile sözde dilbilgisi kuralını öğretme eğiliminde olan yazarları göstermiş başlık.bazısı var ki alaycı bir üslup takınarak haklı olmaya çalışıyor.ibretlik.

11.03.2016 23:02
 1. şırnak'lı aileden askerlere yemek

  tatar aşiretinin devlet yanlısı olduğunu bilmeyenlerin şaştığı durum.tatar aşireti meclise bir çok milletvekili sokmuş devleti için canını verebilecek insanlardan oluşur.yusuf tatar ve Mehmet tatar babalarının hakkın rahmtine kavuşmasından sonra( allah gani gani rahmet eylesin çok kadim bir insandı) aşiretin en etkili insanıdır.yusuf tatarın eşi rahatsız ve şuan ankarada hastanede tedavi görüyor..dualarınızı ve iyi enerjilerinizi eksik etmeyin bu güzel aileden.

  tanım: türkiye sınırları içerisinde yaşayan her ailenin yapması gereken örnek davranışa imza atmış TATAR aşireti hareketi.

   
 2. editör gubazın editörlüğü bırakması gerekliliği

  gubaz adlı editöre hangi ceza uygulanacak merak ediyoruz.

   
 3. editör gubazın editörlüğü bırakması gerekliliği

  her şey editör gubazın mummia restituito başlığına yaptığı entry girdisini küfür/hakaret seçeneği ile şikayet etmem ile başladı. kendisi, kendisinin de ifade ettiği şekilde şikayetimi ki bu şikayet kendisinin yaptığı girdi ile alakalıydı değerlendirmesi sonucu üyelik hesabıma uyarı başlıklı profil resminizin içeriği uygun değildir üyelik resminizi kaldırmamanız durumunda üyeliğiniz kapatılacaktır mesajını göndermesi ile bambaşka bir hal aldı. peşi sıra yaşadığım bu anlamsız durumu geniş kitlelere ( daha çok kullanıcının aktif olduğu) genel iletilere ileti açmak koşulu ile duyurduğumda açtığım ileti altına yaptığı yorumlar ile pekiştirdi ve peşi sıra üye adıma( yasak olmasına rağmen) ileti açarak mummia restituito editörlere kafayı takmış başlıklı mummiüyeliği bıraksın,sözlüğe yazmasın,forumda olmasın,iletilerde olmasın diyenler :)) içerikli ileti ile şahsımı ötekileştirmiş resmi görevli olarak bu platformda olmamam gerekliliğini tüm üyelerle genel iletiler vasıtası ile paylaşmıştır.hal böyle iken hali hazırda editör olan gubazın tüm belirttiğim ve elimde olan ekran resimleri dahilinde editörlük görevinden uzaklaştırılması gerekliliği zaruriyet teşkil etmektedir.gubaz bir editörün sahip olması gereken adalet,eşitlik,tarafsızlık erdemlerini yitirmiş olmakla birlikte site kurallarını çiğnemiştir.iş bu şartlar dahilinde gubazın editörlüğünün elinden alınması ve üye hesabının kapatılması sitenin şeffaflığı için zaruriyet teşkil etmektedir.

   
 4. idal'a dokunan yanıyor

  editör gubazın en güzel örneklemelerini sunduğu gerçeklik.

   
 5. idal'a dokunan yanıyor

  başlık altına entry girmek bile esasında konuyu aşırı derecede dikkate almanın en büyük emaresidir zira başlık girdi yapılacak bir başlıktan ziyade düşünce ve görüşlerin ön planda olduğu bir başlıktır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam