1 2 3 4 5 6 7 8

siyahmavimaske

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

40 entry 6 konu hiç puanı yok
16.04.2022 16:18 son işlem tarihi takip etme takip et

Fare kapanı

hayvan sevgisi fazla olanların kullanmaması gereken kapan günümüzde öldürmeden fare yakalayabildiğimiz modeller mevcut,bunlarda genelde fare bir delikten içeri giriyor fakat çıkamıyor.bu modellerde fare havasızlıktan ölmesin diye hava delikleri bile düşünülüyor.Bir de agatha christie'nin "üç kör fare" ismiyle de bilinen eseri var ona ayrı başlık dahi açılır (:

16.04.2022 16:18
 1. erhan afyoncu

  marmara üniversitesinde son yapılan yükseklisans sınavlarında şike karıştırdığı ve de muhteşem yüzyılı yazarken çok yıpranan gözündeki torbalardan belli tarihçidir.

   
 2. kpssye hazırlanmak

  eşitsizliktir ve gereksizdir çünkü ömrü bitirir ,saç döker, erken emeklilik istetir.kpss hazırlanma;sınav savaşıdır iyi cephanelik dışında asosyalleşmedir ve de azim, mücadele,umut,inanç,emek, sebat enerjiyle hazırlanma sonucunda başarabilme işidir.

   
 3. burçlar

  sonu yıldız kayması ile biten ateş, su. toprak, hava ee bir de tahta(odun) dedikleri gruba ayrılan :) modern yüzyılın en büyük yalanıdır inanlar bin pişmandır inanmayanlar da keyfe kederdir.

   
 4. sosyal medya deyince

  örgütlü sanal iletişim ortamı veyahut kitleleri etkileyen hemen hemen her kültür kesmine kolayca erişebileceğimiz maalesef sansürlerin de olduğu buna da sözde özgür mecraların kendini demokratik kavram çerçevesinde ifade ettiği güncel tartışmalar yaratan sosyal paydada buluşulan salt çokluktur.

   
 5. abidik gubidik

  etrafımızda gereksizler listesi diye adlandırdığımız tuhaf eşyalar ya da kaybedince üzülmediğimiz önemsiz tuhaf boş işler saçmalığıdır

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam