1 2 3 4 5 6 7 8

Manager72

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

266 entry 68 konu hiç puanı yok
27.01.2015 01:10 son işlem tarihi takip etme takip et

bu gece erken uyuyacağım

bu gece olduğu gibi diğer gecelerde de hiç söylemeyi düşünmediğim ama kadrini kıymetini sonraki gün sabahında anladığım çok kıymetli bir cümle

26.01.2015 23:49
 1. uçağı şehirlerarası otobüse çevirmek

  -ne zaman birbirimize saygılı olacağımız başkalarını rahatsız etmeyeceğimiz, sadece kendimizi düşünmeyeceğimiz zaman gelecek demek istediğim başlık.

  -uçaktır bu. toplam 1- 1,5 saat sürecektir ve kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur. Otobüs olsa belki de 1 gün sürecektir ve bu davranışlar normal karşılanır, karşılanabilir demek istediğim başlık (burada tek masum olan davranış çocuğun ağlaması)

   
  (Bkz: saçma sapan insan)
 2. saçma sapan insan

  ya cahilliğinden dolayı garip davranan ya da bulunduğu her ortamda sadece kendisi varmış gibisalakça davranan ve başkalarını hiç önemsemiyormuş gibi kasıtlı olarak saçma davranışlar sergileyen(küfreden,kalp kıran, gürültü yapan, çok yüksek sesle müzik dinleyen, kavga çıkaran vs.) çokça görülebilecek insan tipi. Cahilliğinden dolayı böyle davranan kişi bir nebze mazur görülebilir belki.

   
 3. bu gece erken uyuyacağım

  bu gece olduğu gibi diğer gecelerde de hiç söylemeyi düşünmediğim ama kadrini kıymetini sonraki gün sabahında anladığım çok kıymetli bir cümle

   
 4. bizim zamanımızda

  askerlik anılarını anlatanların bolca ve beraberce kullandığı iki kelimedir.

   
 5. melek

  izlediğim komik bir yabancı videoda yalan söyleme makinesiyle mücadele etmeye çalışan küçük çocuğu itiraf etmeye zorlayan iyilik perisidir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam