1 2 3 4 5 6 7 8

Manager72

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

266 entry 68 konu hiç puanı yok
27.01.2015 01:10 son işlem tarihi takip etme takip et

uçağı şehirlerarası otobüse çevirmek

-ne zaman birbirimize saygılı olacağımız başkalarını rahatsız etmeyeceğimiz, sadece kendimizi düşünmeyeceğimiz zaman gelecek demek istediğim başlık.

-uçaktır bu. toplam 1- 1,5 saat sürecektir ve kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur. Otobüs olsa belki de 1 gün sürecektir ve bu davranışlar normal karşılanır, karşılanabilir demek istediğim başlık (burada tek masum olan davranış çocuğun ağlaması)

(Bkz: uçağı şehirlerarası otobüse çevirmek)
27.01.2015 00:40
 1. batman

  400 Bin civarında nüfusu olan; Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan; 5 ilçesi olan; Hasankeyf, Malabadi Köprüsü, Hazo Kalesi, İbrahim Bey Camii, tarihi medreseler vs. birçok tarihi yapı barındıran, yeşilliği bol, tatlı bir kentimizdir.

   
 2. Şeriat

  şeriat islam kaide ve kuralları demektir. Bu kaide ve kuralları belirleyen de Allah'tır. Kur-an'ı Kerim ve Peygamber Efendimiz aracılığıyla bize iletmiştir.

   
 3. ingilizce

  öğrenmesi çok kolay, yalnız geliştirmesi bir o kadar zor. Çünkü belli seviyeden sonra sadece kelimeleri ezberleyip okunuşuyla kullanmanız gerekir. Bu da Türkçe altyazılı yabancı film izleyerek olacak şeydir. yoksa sözlükten ezberlemek ve kullanmak biraz zor ve sıkıcı

   
 4. cuma

  hem hafta sonuna bağlayan gün olması hem de mübarek bir gün olması itibariyle en sevdiğim hafta içi günüdür.

   
 5. yakamoz

  yakamoz canlı bir varlıktır. Çok küçük boyutludur. Bir araya geldiğinde çok güzel ışık saçmaktadırlar ama ay, güneş ve şehir ışıklarının bu parıltıyı bastırmaması şartıyla.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam