1 2 3 4 5 6 7 8

Manager72

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

266 entry 68 konu hiç puanı yok
27.01.2015 01:10 son işlem tarihi takip etme takip et

seri eksici

Bu aralar benden de pek memnun olmadığını yakinen hissettiğim kişilerdir. Olsun, çok da bir önemi yoktur ve zat-ı şahanelerini buradan selamlıyorum ayrıca.

26.01.2015 23:04
 1. kuru fasulye

  Kuru soğan ile yenilebilecek en güzel yemek. Tabi yanında ekmek de şart.

   
 2. arşivlik filmler

  terminatör 2, av, korku kapanı, hayalet gemi, yüzüklerin efendisi, ghajini, Truva, gladyatör, yıldız savaşları, Batman Begins

   
 3. messi

  ufacık boyuyla neler yapıyor böyle dedirten ve genç yaşına rağmen şimdiden dünyanın en iyi futbolcusu unvanına aday gösterilecek kadar müthiş bir oyuncudur

   
 4. islamiyet

  gelmesiyle Hristiyanlığın hükmünü kaldırmış olan, Allah indinde tek din olması sebebiyle mensubu olmakla çokça şükretmemiz gereken ve bizi cennete götürecek tek yol olan ayrıca Peygamberimiz Hz. Muhammed(s.a.v)vasıtasıyla tüm insanlara gönderilen yegane dindir.

   
 5. evlilik

  gençlerin hayatında en çok istediği şeylerden biri ama gerçekleştikten sonra hepsi bu muymuş denildiğini veya denilebileceğini düşündüğüm kavram. Evlilik gerçekten istediğin karakterde olan kişiyle devam edebilecek olan aksine ise bir ömür böyle geçer mi dedirten şeydir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam