1 2 3 4 5 6 7 8

le lys dans la valle

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

89 entry 15 konu hiç puanı yok
06.07.2018 15:56 son işlem tarihi takip etme takip et

Hippopotomonstrosesquippedaliofobi

#1a3t idal'in an itibariyle ezberlediği terim.

06.07.2018 11:41
 1. Cristiano Ronaldo

  100 milyon yüro serbest kalma bedeliyle juventus'a transfer olmuş portekizli topçu. dybala ile onu izlemek keyifli olacak.

   
 2. idal

  Kendisi hakkında yapılan yorumların son beş sayfasını demin okuduğum editör. okuduklarımdan çıkardıklarım şunlar; kendisinin çiçek bahçesi gibi bir ruhu var ve gördüğüm kadarıyla içindeki çiçekleri sevdikleriyle, sevenleriyle paylaşıyor her fırsatta (vurduğu yerde gül biter). sözlük yazarları arasında hak geçmesine razı olmuyor, son derece adil, ızgaranın başına geçip herkese dağıtır payını (eli maşalıdır, yazara ağzının payını verir). ayrıca içinde bir güneş var, göz kapaklarıyla perde çekip içine hapsetmiyor ışığını (gözlerinden ateş saçar). evet sonuç olarak diyebilirim ki birinin ak dediği şeye başka biri kara diyebilir. kim neyi, nasıl görür bilemem ancak benim gördüğüm sayın editör beyaz. içinde griye bile yer yok o her ne kadar sinirlenir gibi yapsa da. Buradan kendisine sormak istiyorum; güneş batarken ve ay doğarken türküler söylüyor mu?

   
 3. Lona.1
   
  (Bkz: fareli köyün kavalcısı)
 4. ahıra çevirmek

  TDK'ya göre bir deyim. bir yeri pis, bakımsız, dağınık, harap, gürültülü duruma getirmek.

   
 5. Günce

  spoiler

  yüreğinde stranlar, helbestler taşıyan kadın.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam