1 2 3 4 5 6 7 8

le lys dans la valle

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

89 entry 15 konu hiç puanı yok
06.07.2018 15:56 son işlem tarihi takip etme takip et

Hippopotomonstrosesquippedaliofobi

#1a3t idal'in an itibariyle ezberlediği terim.

06.07.2018 11:41
 1. puslu.a.y.n.a

  bayan pardon kadın olduğunu öğrendiğim taze yazar. şaşkınım. feministler alınmasın ama heyyyyyyt be adam gibi adam diyordum ne zaman kendini okusam. lakin artık kadın gibi kadın demek farz oldu. ayak parmak uçlarına bakan üzgün surat emojisi.

   
 2. nargileventolin

  iletilerini okudukça seviyorum ben bu arkadaşı dediğim yazardır. harbiden her geçen yıl daha çok seviyorum; büyüyor, olgunlaşıyor falan. aferin, hep böyle mutlu olsun. değişerek gelişsin ama hiç değişmesin. bir de o kötürüm iletileri açmasın artık. niksel durum, niksel aşk nedir ya.

   
 3. frau m.a.p

  hani tanışır tanışmaz koluna girip de yürüyebileceğiniz insanlar vardır ya, işte bu hanım ablamız da onlardan. yeri gelir sütlü nuriye olur, yeri gelir bol baharatlı mantı olur. her ne dilerse, her ne isterse olsun, oldurulsun.

   
 4. puslu.a.y.n.a

  epeydir iletiler kısmında gördüğüm, iletilerini en yüreğiyle yazan üyelerden birisidir. hiç konuşmadık ama kendisine sempatim sonsuz. söylenenlere göre takımının son penaltısını asla kaçırmazmış.

   
 5. Abbiiee

  kazandibi, revani, tavuk göğsü yapabilme maharetine sahip yazar.

  yapabilir de, yapmayabilir de.

  yapsın ama ya. yapsın di mi? yapsııın yaaapssııınnn.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam