1 2 3 4 5 6 7 8

i'lay-ı kelimetullah

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. allah adını,yüceliğini,hakimiyetini,bildirdiklerini, islami ve kur'an-i hakikatları anlatmak ,yaymak ve bu uğurda savaşmak,hakim kılmak.

  asımın nesli bir gençlik olup,yaklaştıkça uzaklaşan ,farklılaşan yeni yeni kızıl elmaya/elmalara koşmak,cihad etmek....

   
 2. kafası masallarla ambale olmuş mü'min zavallılığına güzel bir örnek.

  allah'ın kendi beceremediğini sefil kullarının becermeye çabaladıklarını iddia ettikleri saçmalık.

  müslümanlar hep hayalcidir zaten, gerçekle/gerçeklikle araları hoş değildir.

  açlıktan nefesleri kokar, kıçlarına don, bebelerine mama alamazlar, ama allahlarının adını duyurmaya koşmayı marifet sanarlar. nereye duyuracaklarsa...sanki millet de allah allah diye ölüyordu.

  1400 yıl öncesinin yağma ideolojisinin adı cihad olmuş, bu zavallılar da ibadet falan zannediyorlar. koca kıçlarının üzerinde otururken sol kısımdaki başlıklarda nefret kusarak, hükümeti eleştirenlere küfredip kellelerini isteyerek, allaha ait olduğuna inandıkları cümleleri paylaşarak, hatta hatta oy kullanarak bile ibadet ettiklerini düşünecek kadar gerçeklikle bağlarını koparmış zombidir bunların pek çoğu.

  islam tehlikeli bir ideolojidir, çöl bedevilerinin yaşam stilidir, size uymaz, siz ona uymaya çalışırken de insanlıktan çıkarsınız diye boşuna demiyoruz da bizim anlatabildiğimiz karşıdakinin anlayabildiği kadar olunca elden ne gelir? 165 yaşındaki seçmeni savunmaya çalışmak, elektrik-doğalgaz zamlarına güncelleme adını takıp, hep 50 liralık kullanınca zarar etmediğini düşünmek, "bitme noktasına gelen türk tarımı" için tek laf edememek falan sizi bayağı yıpratıyor belli. kıyamam...

  cihad mı yapıyorsunuz, altınıza mı yapıyorsunuz bilmem de, bunu yaparken bari kızıl elma'yı kirletmeyin. koşarken de dikkat edin, saçınız başınız dağılmasın sonra. haramdır, mü'min erkekleri günaha sokmayın, cehennemde yanarsınız cayır cayır aman diyeyim... ilayı kelimetullah peşinde koşarken sapına kadar cihadçıdan hamile kalıp ışidcilerin elinden aylar sonra zavallı babasının gayretiyle kurtulan hollanda vatandaşı melis atıcı'nın hikayesini araştırın biraz. salak olmanız size sınırsız salaklık yapabilme hakkı vermiyor. hadi sildirin bu entriyi şimdi. kolay gelsin...

  selam ve dua ile...

   
  (Bkz: kafası masallarla ambale olmuş mü'min zavallılığı)
 3. Mekkespor sol açığı

   
 4. er olanın davası. er olana dava gerek demiş ahmet yesevi,er olmayan adam(!)/ er olamayan(!) ne bilsin .

   
  (Bkz: konuşmak için konuşmak ve saçmalamak)(Bkz: eleştirdiği şeyi fazlasıyla yapan insan)(Bkz: acımak)(Bkz: zavallı)(Bkz: adam olamamak)(Bkz: tahammülsüzlük)(Bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)(Bkz: akıl olmayınca ne yapsın sakal)(Bkz: içip içip sözlüğe yazmak)(Bkz: akıl fikir yoksunu olmak)(Bkz: solcu hazımsızlığı)(Bkz: her fırsatı dine saldırı olarak değerlendiren ateist)(Bkz: sözde özgürlükçü,gerçekte ise hoşgörüsüz olan zavallılar)(Bkz: dar düşünen insan)(Bkz: Sözde solcu özde ise emperyal uşakları)(Bkz: Zavallılık ve ideolojik narsistlik ilişkisi:Karaktersizlik)(Bkz: Sözde pejoratif takılanlar ve kendileri gülünç olanlar)
 5. Allah'ın kelimesini yüceltmek ve yükseltmek için yapılan cihad'dır. Müslüman olmayanların anlayamayacağı bir kavram.

   
 6. gayrimüslimlerin kıl olduğu başlık.

  merak etmeyin herkes iman edecek bir gün ve

  istemeseniz de allah nurunu tamamlar...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.