1 2 3 4 5 6 7 8

ffuzuli

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

189 entry 8 konu hiç puanı yok
18.05.2016 16:03 son işlem tarihi takip etme takip et

meral akşener'in kocasını azarlaması

Her başarılı kadının arkasında onu durdurmak isteyen bir erkek vardır tanımını belgeleyen ve bunu reddeden tavrın gözler önüne serilmiş hâli.

18.05.2016 10:23
 1. ney

  Mevlâna türbesine her fırsatta gitmemin sebeplerinden biri olan huzurun sesinin vesilesi.

   
 2. sapan

  Y şeklinde bir dal kesilerek iki eşit uzunlukta don lastiğinin ortasına 3-4 cm eninde 2 cm boyunda bir meşin bağlanan germe kısmının, Y'nin kulaklarına sabitlendiği, taş fırlatarak kuş öldürme amacıyla icat edilmiş, oyuncak masumiyetiyle uzaktan yakından bir akrabalığı olmayan silah.

  Ve evet. Ömrümün en uzun tanım cümlesini de yazdıran konudur kendileri. Sürç-i lisân etmiş isem affola..

   
 3. pepeçura

  anasayfada "reception" görevi gören konu. Ama hakkaten soğudum daha tanışamadan. Altın tabakta sunulsa yemem artık. (gülücük)

   
 4. çamaşır suyu

  Kullanmadığım ve kullandırtmadığım için temizlikçim tarafından hijyen düşmanı olarak tanımlandığım itici kokulu, akciğer düşmanı sodyumhipoklorit bozuntusu. Evlat olsa sevilmez.

   
 5. göz gez,arpacık

  silahlarda kullanılan isabetli atış için şart olan ayarlama sırası. Gözünüzle hedefi gezip bulduğunuzda arpacığa sabitleyin. İş tamamdır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam