1 2 3 4 5 6 7 8

Fatih-i Cihan

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

107 entry 1 konu hiç puanı yok
19.07.2017 13:29 son işlem tarihi takip etme takip et

lionel messi

potansiyel antalyasporlu topçu.

19.06.2017 23:27
 1. yay burcu

  evlenmemesi gereken burçtur. yoksa enerjinin e'sine, özgürlüğün ö'süne, zekanın ise z'sine hasret kalınabilir. kendimizden biliyoruz da konuşuyoruz.

   
 2. Cehaletin her gün farkına varmak çok yorucu bir şey

  şimdi okuyunca "gece biraz fazla geçirmişim. adam iyi niyetliymiş ya la?" diyerek hafif utanma hissettiğim alimin sözü. haklı kardeşim adam, her gün cehaletimizin yeni bir boyutunu keşfediyoruz. velhasıl (kendi adıma konuşursam) cehaletten öteye köy yok bana galiba.

   
 3. üç ders sınavı

  "oooo iyiymiş!" denilen hal. ama geçti o işler bizden artık diyor, hobi olarak tarih okuma hedefine başlayacağım zamanlara öteliyorum.

   
 4. Cehaletin her gün farkına varmak çok yorucu bir şey

  eğer sözü edilen alim başkalarının cehaletine bakıyorsa elcevap:

  komşunun çatısındaki kara bakacağına kendi evinin pisliğine bak denilesi başlık. ne zamandır allame levıllara ulaşılmış ta diğer insanların cehaletlerine sorgu sırası gelmiş? şeytanın bizimle nasıl da dalga geçtiğini, kendimizi nasıl da bir halt sandığımızı gösterir başlık müsveddesi. daha ağır da konuşurdum da sözlüğü çökertmeye gerek yok. müslüman için "ilmimi arttır" diyen bir RESULALLAH (sallallahu aleyhi vesellem), diğerleri içinse "bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir" diyen bir düşünür, demek istediklerimi anlatmaya kafidir sanırım. edepli olalım. haddimizi bilelim. karanlığa küfredeceğimize, bırak mumu, "kendimizi" yakalım! (madem ki bu kadar dert oldu).

  kendi cehaletine bakıyorsa el cevap:

  cehalette beni geçemezsin denilesi başlık.

   
 5. milli ortak değerlere saygı

  eğer bir değer "milli" ise zaten "ortaktır", "ortak" ise de zaten "millidir". millet kabul etsin ya da etmesin bu değerler korunacaktır ve korunmalıdır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam