1 2 3 4 5 6 7 8

Fatih-i Cihan

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

107 entry 1 konu hiç puanı yok
19.07.2017 13:29 son işlem tarihi takip etme takip et

Cehaletin her gün farkına varmak çok yorucu bir şey

eğer sözü edilen alim başkalarının cehaletine bakıyorsa elcevap:

komşunun çatısındaki kara bakacağına kendi evinin pisliğine bak denilesi başlık. ne zamandır allame levıllara ulaşılmış ta diğer insanların cehaletlerine sorgu sırası gelmiş? şeytanın bizimle nasıl da dalga geçtiğini, kendimizi nasıl da bir halt sandığımızı gösterir başlık müsveddesi. daha ağır da konuşurdum da sözlüğü çökertmeye gerek yok. müslüman için "ilmimi arttır" diyen bir RESULALLAH (sallallahu aleyhi vesellem), diğerleri içinse "bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir" diyen bir düşünür, demek istediklerimi anlatmaya kafidir sanırım. edepli olalım. haddimizi bilelim. karanlığa küfredeceğimize, bırak mumu, "kendimizi" yakalım! (madem ki bu kadar dert oldu).

kendi cehaletine bakıyorsa el cevap:

cehalette beni geçemezsin denilesi başlık.

20.06.2017 00:08
 1. Barış bitti ve bir daha da gelmeyecek

  barışın bitmesinin bir sebebi de faizdir. faiz kriz yaratır. kriz bitirmenin en kolay yolu da savaş krizleri çıkarmaktır. olunca Fatih-i cihan demişti dersiniz (kendi reklamımı da yaparım hani).

   
 2. Telefonla Sanal pazarlama tuzağı

  en gıcık olduğum çeşidi, telefonu açıp "alo" dediğimde, sanki ben aramışım da hatta bekliyormuşum gibi bir his veren bekleme müzikli olanlarıdır. 3 saniye sonra "dıııt dıııt" ve "alo merhaba efenim! klimanıza bakım yapıyoruz vs..." şeklinde devam eder. bu şekilde yapınca bizim onları kurumsal bir firma olarak düşüneceğimizi mi sanıyorlar acaba? iticidir. ve evet merdiven altı, fason, taşeron, ne bileyim ara sokak tükkanısınız, çok belli oluyor.

   
 3. yemeksepeti.com

  "neden sepet?" dedirten, ama bolbol kullandığımız, yemek sipariş sitesi. severiz. gece gece iyi oluyor.

   
 4. bu kadar propaganda görmedim yaaa!

  aldığım gömleği iade etmeyi düşündürten iticilik ötesi reklam. bir gömlek alalım dedik, maruz kaldığımız mide yıkama operasyonuna bak.

   
 5. gianluigi donnarumma

  35 yaşından sonra tahminimce fenerbahçe ya da antalyasporun kalesini koruyacak olan, müstakbel emeklilik ikramiyesi avcısı kaleci.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam