1 2 3 4 5 6 7 8

EtemSEL

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

194 entry 44 konu hiç puanı yok
12.02.2015 07:50 son işlem tarihi takip etme takip et

gazete

artık hiçbirine tarafsız ve özgür ve doğrucu haber diye güvenemediğim toplu iletişim aracı. çok merak ediyorum gerçekten bir gazete görebilecek miyiz.

08.02.2015 07:56
 1. sen daha iyilerine layıksın

  Daldan dala gezmeyi seven, kırdığı kalbi demagojik bir cümle ile onarabileceğini zanneden aciz varlığın kelime israfı.

   
 2. sınav sorularının çalınması

  düpedüz emek hırsızlığı, hayat hırsızlığı artık.

   
 3. sakinleşmek için yapılan şeyler

  "Allahummâğfir lî zenbî ve'zheb ğâyza kalbî ve ecirnî mine'ş-şeytâni'r-racîm"(Allahım, günahımı bağışla, kalbimin öfkesini gider, beni kovulmuş şeytandan uzak tut.)

   
 4. bir ben var benden içeri dediklerimiz

  Sürekli olarak kaşlarım çatık gezdiğim ve kimsenin benimle konuşmayı dahi istemediği durum.

  görüntüm yüzünden uzak duruyorlar halbuki bu siluetin içinde bir başka ben var muhabbet etmeyi severim. sadece sıkıntılarım ve karakteristik özelliğim olarak ciddi biriyim. yoksa asabi ve agresif değilim.

   
 5. ısrara maruz kalmak

  kesinlikle sevmediğim, yapan kişinin çoğu zaman iyi niyetli yapması nedeniyle verdiğim tepkiden üzüntü duyduğum olay. farkındayım gönlünden gerçekten koptuğu için öyle ısrar ediyor. ama almış olduğum karara karşı aşırı düzeyde kullanılmasını saygısızlık olarak addettiğim ve devam etmesi nedeniyle ciddi manada gerildiğim bir durum.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam