1 2 3 4 5 6 7 8

cennetemel

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

48 entry 3 konu hiç puanı yok
20.09.2015 21:28 son işlem tarihi takip etme takip et

hiç düşmanım yok çünkü kimseye iyilik yapmadım

gelen kötülüklerin hep yardımımızın dokunduğu kişilerden gelmesi üzerine söylenilen aksinin görülmediği hatta bunun diğer versiyonu kötülük yapan birine ya sen bana niye bu kötülüğü yaptın benim sana iyiliğim dokunmadı ki dir. Gerçekten de tecrübeyle sabit yapma iyiliği bulma kötülüğü.

17.09.2015 16:20
 1. yazın bitmesi

  Yaz bitti...Sevdiğine küsmüş bir ergen kız gibi savurdu eteklerini eylül.İncirlerin tadı kaçtı.Üç günün sefası kaldı geride.Ellerimde kokusunu bırakıp gitti.Yaz bitti...

   
 2. aziz nesin

  Onurlu mücadeleci yaşamıyla, olduğu gibi olan riyakarlık kokmayan hem güldurüp hem düşündürebilen zaman zaman huzunlendirebilen edebiyatımızın en sağlam direklerinden biri.

   
 3. ikizler erkeği

  Ukalalık,pintilik,hayalperestlik,mendeburluk,bencillik,değişkenlik tipik özelliklerindendir. Anlamaya çalışmayın seviyorsanız sadece sevin ama sizi yormasını üzmesini

  de göze alın. Yok hırpalanmak üzülmek istiyorum rahatlıkdan yana müzdaribim bana hayatı dar eden birilerine ihtiyacım var diyorsanız hiç durmayın gidin sevin bu adamları işe yaradığını göreceksiniz.

   
 4. teröre lanet

  Sözün bittiği yerdeyiz.Büyük bir akıl tutulması var maalesef,ölen canlarla birlikte sağduyu,kardeşlik,birbirine tahammül de ölüyor...Karşımızda alevleri göklere yükselen bir yangın var ve biz o yangını söndürmeye çalışacağımız yerde,yangını çıkaranların ekmeğine yağ sürmek için,etnik aidiyet ve farklılıkları bahane edip,yangının içine atmaya çalışıyoruz birbirimizi.Terörü ve masumların ölümünü kınayamayan ve karşısında olmayan insan olabilir mi?Ama insanlık yapayım derken insanlıktan çıkmakta ne oluyor?Hadi o zaman bu ülkede yaşayan herkes birbirine düşman olsun.Türk-Kürt kavgası başlasın.Evlenenler ayrılsın,çocuklar ortada kalsın,komşular birbirine girsin.İstenen bu mu?

  Yapmayın etmeyin...Fitneye alet almayın..Sağduyuyu kaybedersek,birbirimizi de kaybederiz...

   
 5. saç dökülmesi

  ne yapsan bir kere başladı mı bir daha önüne kolay kolay geçilmeyen artık durumu kabullenip hatta üstüne işleyen kafa saç tutmaz gibi avunmalara iten olay.