1 2 3 4 5 6 7 8

yazın bitmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Yaz bitti...Sevdiğine küsmüş bir ergen kız gibi savurdu eteklerini eylül.İncirlerin tadı kaçtı.Üç günün sefası kaldı geride.Ellerimde kokusunu bırakıp gitti.Yaz bitti...

   
 2. güneşin kaybolması ve bulutlanma ile gelen yağmurların sıcakları alıp götürmesi neticesinde gelen serinliğin hissedldiği ,sonbaharı karşılayış.

  biraz bir kaç yaprak savur biraz

   
 3. her güzel şeyin bir gün biteceği gerçeğini yüzümüze vuran durumdur. yazın bitimiyle tatiline bitmiş olması üzücü olurken, sonbaharın hüznü ve büyüsüne kapılmanın tadı bir başkadır.

  sıcakların biraz olsun hafiflemesi ise yüzleri güldürür...

   
 4. bir yaşın daha sona ermek üzere olduğunu bildirdiğinden iğrenç olan durumdur. ayrıca tatsız, soğuk günler başlayacaktır. bu daha da berbattır.

   
 5. Her sokağa çıkışımda o gün bugün dediğim ancak yine sıcaktan nemden bunalarak eve döndüğüm ve artık gerçekten bitsin dediğim konu.

   
 6. Sınıfta öğrenciler beni çileden çıkardığı her an tatilde sıkıldığım anlara özlem duymaya başladığım , düşündükçe beni üzen olay....

   
 7. Tatil sonu insanların üzerindeki etkisine karşı dile düşen mevsime yapılan sitem.

   
 8. kışa doğru ilerlediğimiz ve üzüldüğüm mevsim.

   
 9. soğuk, karanlık, hatıralar, yeni bir yıl ve maalesef yeni bir yaş

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam