1 2 3 4 5 6 7 8

cennetemel

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

48 entry 3 konu hiç puanı yok
20.09.2015 21:28 son işlem tarihi takip etme takip et

Karşı Cins İle Dostluk

erkekten dost most olmaz olursa sadece koca olur anne repliğini akla getirendir.Arkadaş olur mu olur dostluk ise zor yahu.Şimdi eşinizi erkek arkadaşınızı kız arkadaşınızı düşünün herşeyini karşı cinsle paylaştığı bir dostu var içiniz içinizi yemez mi bu nasıl iş diye yok ben kıskanmam diyen ise sadece kendini kandırır.

15.09.2015 12:40
 1. öğrenci ve bekara ev verilmemesi

  İnsanı yalan söylemek zorunda bırakan durumdur. Şey öğrenciyiz ama ailelerimiz sürekli gelir veya evet bekarım ama ailemle yaşıyorum gibi.Ne gerek var ki günaha sokuyorsun insanları demezler mi adama.Yani bekarsam ben zaten üzülüyorum durumuma belki bir de sen neden hırpalıyorsun beni. Ne yapalım olmayınca olmuyor demek ki önümde onca engel varken bir de sen niye koyuyorsun bu engeli ey ev sahibi insan neden?

   
 2. Cizre

  PKK nın Türkiyenin kobanisi algısını oluşturmaya çalıştığı ,ortadoğuya açılan kapısı olarak hayal ettiği bunun sadece hayalde kalacağını göreceği ilçe.

   
 3. Arkadas ortamında herkesin evli olması

  Bekarlığınıza bir kez daha şükretmenize vesile olur.

   
 4. sitem etmek

  Çok fena incinmenin, kırılmanın göstergesi.

   
 5. dokuz

  Sizi sürekli sorgulatan işte katil bu dediğiniz anda sizi ters yüz eden film.Cinayetlerin altındaki nedenlere de dikkat çekmesi açısından çok başarılı.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam