1 2 3 4 5 6 7 8

whatsapp grupları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. whatsapp uygulamasının sunduğu bir fonksiyondur.

  bir gönüllü kullanıcı çıkar bu grubu kurar, listesindeki grupla ilgili kişileri gruba ekler ve sonra başlar paylaşımlar. ama ne paylaşımlar...

  grup üyeleri bir bir listeden ayrılı ayrıl(a)mayan nazik üyeler ise bildirimleri bilmem kaç seneliğine sessize alır...

   
 2. kırılamayacak kişiler tarafından kurulunca hayır denemeyen ve istemeye istemeye de olsa içinde bulunulan gruplardır. tabi ki samimiyet derecesine göre grubun genişliği ve konuşma sıklığı artabilir.

   
 3. Özellikle iş arkadaşları ve halı saha tayfası açısından kullandığım, zaten whatsapp'ı bu amaçla kullanmaya başladım güzel özellik. Ne olup bitiyorsa direkt olarak haberin oluyor bu sayede.

   
 4. bütün akrabaları ekleyip, cenaze, doğum, düğün gibi toplumsal olayları bildirebildiğimiz, aynı zamanda kimin ne zaman yeni araba aldığını , kimin kaza yaptığını, düğünlerde gelin başının kuaför masrafının ne kadar olduğu konusunda güncel fiyat araştırması yapmadan bazı konularda bilgi sahibi olmamızı sağlayan gayet yararlı bulduğum bir durumdur

  Aynı zamanda günlük iş kıyafetlerimizin resmini çekip gruptakilere gönderip yorum alınaraktan moda konusunda da çığ atlayabiliriz!!!

  Akşam yemek menülerimizi de paylaşarak bugün ne pişirsem sorununa çözüm bulmamızı sağlar

   
 5. bayram veya kandil tebriği için bir adet toplu mesaj bilmez arkadaşın kurduğu ve kurar kurmaz da ilk kendisinin ayrıldığı gruplardan biridir.

   
 6. olur olmaz zamanlarda gevezeliği tutan telefondaki haberleşme gruplarıdır

   
 7. bence teknolojinin açık ara en salakça şekilde kullanımıdır.

  çıkamıyoruz da arkadaş. büyük aile grubu, küçük aile grubu, üniversite grubu, meslekdaş grubu, krolar grubu, iddaa paylaşım grubu. bitmiyor bitmiyor.

   
 8. olmaz olasıca bir grup çenesi düşüğün icat ettiği uygulamadır...

  girmesi bir dert çıkması bin...telefonun kitlediği yetmiyormuş gibi dıt dıt sesleri yüzünden bildirimler kapatılır...aklı olan girmesin, gelen teklifler karşısında ölü takliti yapsın...(kahkaha emojisi)

   
 9. grup içinde casus bulunabileceği göz önünde bulundurularak dikkatli olunması gereken gruplardır.

   
 10. Bir türlü çıkamadığım gruplardır. Biri çıksın diye beklediğim..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam