1 2 3 4 5 6 7 8

whatsapp grupları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sevdiğin kişilerin olduğu bir yer ise zevkli olan, sesleri çıkmadıkları zaman, nereye kayboldunuz diye ses verdiğiniz ve ayaklarına taş değmesin, hep varolsunlar dediğimiz mesajlaşma, haberleşme yeri.

  lakin istemeden bir gruba dahil olduysanız, ben buradan nasıl çıkarım, nasıl bahaneler üretebilirim, diye kara kara düşünmemize sebep olan yerdir.

  görüldüğü gibi nerede nasıl, kimlerle olmak istediğimize göre göreceli bir hal alan gruplardır.

   
 2. Sessize alıp sessize aldığımı unutup, hakkımda bir şey konuşulmuş veya bir şey sorulmuş mu diye grup içinde kendime en yakın olanı beni haberdar etmesi konusunda görevlendirerek idare edebildiğim gruplardır. Vaktimizi bunlara mı harcayalım

   
 3. aaa iyi ki bu grubu kurdunuz ya, iyi oldu artık rahat rahat kaynatırız hep birlikte dedikten sonra

  grup sekmesine tıklanır, sessize al seçilir ve 1 yıl işaretlenir

  işte bu eylemlerin yapıldığı iletişim aracı olan whatsapptaki arkadaş topluluklarıdır

  (tebessüm)

   
 4. #1iuv, entry'de görüldüğü gibi sessize alınıp, bir yıl sonra bakılıyormuşşşş. (gülücük)

  doğru hatırlıyorsam iki yıl önce bir gruba üye olup, önce sessize aldığım, sonra okumaya başladığım, daha sonra da yeter artık bu kadarı da fazla deyip, çıktığım toplulukta aklıma geldi. demek ki; oluyormuş, yapılıyormuş, kaçıyormuşun.

  maksat muhabbet olsun bir de kalabalık olsun diye kurulan mesajlaşma yeri. ha birde bir anda kurulan gruplar vardır.

   
  (Bkz: gülücük)(Bkz: ulaşgkc)
 5. Kuruluş amacını bir süre sonra yitiren gruplardır.

  Dün servis için grup kuruldu servis dışı da kesinlikle sohbet vb konular yazılmasın demenin üstünden gün geçmedi ilk yazılan "hayırlı cumalar " (gülücük)

   
 6. Hepsini sessize aldığım gruplardır

  Alakalı alakasız birçok insanın bir araya gelerek sürekli başka işleri yokmuş gibi yazdıkları yer

  Bugün ne giysem diyeninden tutun da derdini kederini anlatanına yemek tarifi verenine kadar herkes orda

  Tamam tamam sakinim

   
 7. grup üyelerinin bir alt konusma sekmelerinde birbirlerini çekiştirdiği samimiyetsiz insan toplulukları

   
 8. bir bir terk ettiğim, neden ayrıldın diyenlere de "telefonum arızalandı" pembe yalanını söylediğim, çoğu zaman amacı dışında ve gereksizce kullanılan iletişim kanalları

   
 9. isteyerek ya da istemeyerek dahil olduğumuz ve istediğimiz zaman çıkamadığımız, belli bir süre bekledikten sonra çaktırmadan kaçtığım gruplar. yalnız ben çaktırmasam bile gıcık whatsaapp bildirim gönderiyor. sanane ne karışıyorsun benim kararıma. bir de millete ilan edip, ifşa ediyorsun. ondan sonra neden çıktın, niye haber vermiyorsun çıkacağını sorularına muhatap ediyorsun, hııı..

   
  (Bkz: WhatsApp)(Bkz: ifşa)
 10. bugün istemeden ve anlamadan dahil edildiğim grup.

  tanımadığım bir çok kişi var ve arkadaş senin ilgi alanında diye ekledim diyor. tamam çiçekleri seviyorum da, neden sormadan ekliyorsun. gruba dahil olmak istiyor muyum, insan bir sorar nezaketen? şimdilik çıkmadım ama itinayla sessize alındı ve gönderilen resimler galerime atılmasın butonunu işaretledim. şimdilik ses soluk ve görüntü gelmiyor. artık aklıma düştükçe bakarım ve daha sonra da yavaşça kaçarım. (gülücük)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam